2024-01-27 12:30

XIX edycja International Cooking Day w WSB-NLU: Pomagaj odkrywając smaki świata!

Zbliża się już XIX edycja International Cooking Day w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu! To wyjątkowa okazja do degustacji kulinarnych specjałów z dziesięciu różnych krajów, a także szansa na wsparcie potrzebujących. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 27 stycznia 2024 roku, o godzinie 12:30!

Pomaganie przez gotowanie ! Charytatywny cel XIX edycji International Cooking Day

W tym roku celem International Cooking Day jest zbiórka środków na rzecz 11-miesięcznej Wiktorii Wróbel z Nowego Sącza, walczącej z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA) typu 0. Zbiórkę, trwającą od 30 marca 2023 do 3 kwietnia 2024, organizuje Fundacja Siepomaga.

Jak wziąć udział w zbiórce ?

Wystarczy przybyć na kampus WSB-NLU, skosztować wyjątkowych dań przygotowanych przez studentów i dokonać darowizny do specjalnie przygotowanych puszek przy stoiskach.

Wydarzenie dostępne dla wszystkich zainteresowanych !

International Cooking Day to doskonała okazja, by odkrywać nowe smaki, dzielić się wrażeniami i wspierać dobrą sprawę. Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w tym kulinarnym święcie.

International Cooking Day w WSB-NLU

To coroczne wydarzenie, organizowane przez studentów uczelni, gromadzi ono m.in. studentów zagranicznych oraz uczestników programu Erasmus+, którzy prezentują swoje kuchnie narodowe, ale jest to też przede wszystkim świetna okazja do integracji wszystkich studentów uczelni. W poprzednich latach mogliśmy spróbować dań z Kazachstanu, Indii, Nepalu, Maroka, Tatarstanu, Włoch i Hiszpanii i wielu innych.

Zapraszamy też na ekstra stoisko z pysznymi słodkościami od WIKUSIA TEAM

W tegorocznej edycji uczestnicy będą mieli okazję spróbować potraw z dziesięciu różnych krajów. Dodatkowo, wydarzenie wzbogacą pokazy wirtualnej rzeczywistości VR oraz specjalne atrakcje dla uczestników Dziecięcego Uniwersytetu I-go Wieku WSB-NLU, podczas których Studenci z zagranicy zaprezentują kulturę i tradycje swoich państw.

data ostatniej modyfikacji: 2024-01-23 14:37:15
Komentarze
 
Polityka Prywatności