2021-10-29

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i pracy w przedszkolu - szkolenie organizowane przez Biuro Karier Akademii Ignatianum

Spotkanie odbędzie się w formie online na platformie MSTeams 8 listopada o godzinie 11:30.

Tematy poruszane na webinarze:

1. CV – dlaczego jest ważne?

2. Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko nauczyciela w przedszkolu?

3. W jaki sposób „zabłysnąć” na rozmowie i przekonać do siebie pracodawcę?

4. Jak wygląda codzienność przedszkolna?

5. Sesja Q&A

PROWADZĄCA: mgr Anna Dyjak

Pedagog Specjalny, Doradca Zawodowy, Trener Rozwoju Osobistego, Przedsiębiorca. Właścicielka żłobka i przedszkola „Tulisie” w Krakowie, założycielka portalu ogłoszeniowego dla freelancerów Atlas Pracy, współautorka publikacji rozwijającej proaktywne postawy młodzieży „Punkt Ciężkości” . Współpracująca jako ekspert i trener z uznanymi na rynku firmami. Jej największym talentem jest odnajdywanie talentów w innych. Pracuje z pasją. Wciąż się rozwija, uczy i inwestuje w siebie. Najbardziej w życiu fascynują ją ludzie. To od nich czerpie inspirację oraz energię, którą wykorzystuje w swojej pracy.

Aby zapisać się na spotkanie  należy wysłać e-mail na adres kamila.golab@ignatianum.edu.pl podając w tytule: temat spotkania, a w treści: imię i nazwisko, kierunek, rok i stopień studiów, telefon kontaktowy

Potwierdzenie zgłoszenia na spotkanie z doradcą zawodowym zostanie wysłane drogą elektroniczną. O zapisaniu na rozmowę decyduje kolejność zgłoszeń.

Oferta jest skierowana wyłącznie do studentów 2 ostatnich lat nauki.

Dokumenty do pobrania (Formularz, Oświadczenie i Umowa) muszą być uzupełnione czytelnie i podpisane.

Dokumenty proszę przesłać pocztą na adres Uczelni: ul. Kopernika 26, Zofijówka, 31-501 Kraków z dopiskiem ABK  lub dostarczyć osobiście pok.11 w Zofijówce.


data ostatniej modyfikacji: 2021-10-15 10:11:49
Komentarze
 
Polityka Prywatności