2020-05-25 18:00

Wyższa Szkoła Europejska zaprasza na Webinar: „Emocje, biznes i studia w czasach pandemii”

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarze, organizowanym we współpracy z członkiniami Konwentu WSE, który odsłoni kulisy radzenia sobie przez firmy z obecnym kryzysem i postara się odpowiedzieć na najważniejsze pytanie - co dalej?  Wirtualne spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 25.05.2020 r. o godz. 18:00.

Biznes to ludzie, a nie tylko suche liczby. Ludzie z kolei to emocje - kierują się nimi pracodawcy, pracownicy, konsumenci, właściciele firm, ale też marki. Czas pandemii to dla wielu czas próby - koniecznej zmiany myślenia i działania, weryfikacji strategicznych ustaleń...

Jakie decyzje podejmuje się w takich szczególnych okolicznościach? Jaką rolę odgrywają w tym procesie emocje i dlaczego biznesu nie da się przeliczyć tylko na finanse? Jak w obecnej sytuacji mają odnaleźć się na rynku pracy studenci? Jak nie utracić motywacji do studiowania po przejściu na naukę zdalną?

Między innymi o tym porozmawiają ekspertki - Gabriela Antczak, strateg marketingu z wieloletnim praktycznym doświadczeniem oraz Kamilla Motacki, ekspertka w zakresie kompetencji miękkich, doradczyni, konsultantka, coach i trener.

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Google Meet:  https://bit.ly/emocje-biznes-studia


data ostatniej modyfikacji: 2020-05-22 11:34:59
Komentarze
 
Polityka Prywatności