Przejdź do: newsy Kraków
13-14.12.2019

Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa “Psychodebiuty”!

W związku z rozpoczęciem roku akademickiego, organizatorzy pragną zaprosić Was na jubileuszową odsłonę Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Konferencji Naukowej “Psychodebiuty”! Wydarzenie odbędzie się już 13-14 grudnia 2019 r. na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W tym roku szczególną uwagę poświęcimy psychologii twórczości.  Postaramy się odpowiedzieć na pytanie, czym tak naprawdę jest twórczość oraz jakie procesy psychologiczne są bezpośrednio związane z aktem tworzenia. Zastanowimy się również nad tym, czy właściwie możemy stymulować ludzką kreatywność, po to, aby uwolnić niezliczone pokłady twórczego potencjału. 
Wykład inauguracyjny wygłosi autorytet w dziedzinie psychologii twórczości w Polsce - prof. dr hab. Edward Nęcka!

Jak co roku, nie zabraknie również przestrzeni dla najlepszych magistrantów Instytutu Psychologii Stosowanej, którzy będą mieli okazję zaprezentować swoje badania.

Zapraszamy do czynnego udziału w Konferencji wszystkich studentów, magistrantów oraz doktorantów, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie nauki, również tych, których zainteresowania odbiegają od myśli przewodniej wydarzenia.

data ostatniej modyfikacji: 2019-11-21 09:54:40
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Krakowie
profi_Lingua_test_220.jpg

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg

Przegląd uczelni
boks_220.gif
agh_pl_220_300.jpg
Ignatianum_wielka_wiedza.jpg
WSE_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura WSIiZ - zajęcia
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni - 7
miniatura
 
Polityka Prywatności