Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Kraków
18-24.03.2019

Studencki Tydzień Sztuki

W dniach 18-24 marca 2019 roku Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego organizuje 6. edycję Studenckiego Tygodnia Sztuki.

Tegoroczną edycję poprzedzą wydarzenia, które będą się odbywać przez cały tydzień. Studenci dla studentów będą prowadzić zajęcia m.in. z modern jazzu, charakteryzacji czy też pokażą, jak wykonać samodzielnie tatuaż z henny.

Jednakże, jak co roku dzięki współpracy z licznymi instytucjami kultury i sztuki, studenci UJ za okazaniem legitymacji studenckiej będą mogli bezpłatnie lub za symboliczną złotówkę zobaczyć wiele interesujących ekspozycji. Dodatkowo wszystkim chętnym, pod warunkiem uprzedniej rejestracji, oferujemy możliwość udziału w różnorodnych warsztatach czy odprowadzeniach.

To właśnie z myślą o studentach przygotowaliśmy rozmaite wydarzenia towarzyszące, które będą odbywały się codziennie od poniedziałku do niedzieli, od rana do wieczora. Więcej informacji o zapisach na wydarzenia oraz planowanych konkursach znajdziecie na naszym profilu w portalu Facebook: www.facebook.com/samorzad.uj/events.


data ostatniej modyfikacji: 2019-03-12 15:47:38
Komentarze
Karate w Krakowie dla studentów


Nauka języków w Krakowie
boks.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
boks_220.gif
Akademia-Ignatianum-w-Krakowie_220_1.jpg
WSE_220.gif
agh_pl_220_300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Inauguracja-roku-akademickiego-2016-2017- 04
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności