Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Kraków
21-23.03.2019

AGH organizuje Studencki Festiwal Informatyczny

Studencki Festiwal Informatyczny odbędzie się w dniach 21-23 marca w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Jak co roku konferencja gościć będzie wybitne i znane w środowisku IT osobistości. To świetna okazja, aby skorzystać z doświadczenia mistrzów i wzbogacić własną wiedzę teoretyczną nabytą w trakcie studiów. Festiwal daje możliwość nawiązania ciekawych znajomości, poszerzenia horyzontów oraz wymiany informacji i poglądów z ludźmi dzielącymi podobne zainteresowania.

Udział w festiwalu jest bezpłatny. Aby wysłuchać wykładów, nie trzeba się rejestrować. Natomiast jeśli chodzi o warsztaty, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy wymagają zapisów, które ruszą na kilkanaście dni przed wydarzeniem.

Studencki Festiwal Informatyczny od pierwszej edycji organizują studenci z kół naukowych informatyki czterech krakowskich uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Politechniki Krakowskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego. Co roku wydarzenie jednoczy pochodzących z całej Polski profesjonalnych informatyków oraz miłośników tej dziedziny, którzy niekoniecznie mają okazję zajmować się nią zawodowo.


data ostatniej modyfikacji: 2019-02-01 11:43:26
Komentarze
Karate w Krakowie dla studentów


Nauka języków w Krakowie
boks.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSE_220.gif
boks_220.gif
agh_pl_220_300.jpg
Akademia-Ignatianum-w-Krakowie_220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności