Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Kraków
12-13.01.2019

Marketing w farmacji - konferencja w UJ

Konferencja połączona z warsztatami odbędzie się w dniach 12-13 stycznia w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego CM przy ul. św. Łazarza 16.

Jak tworzone są kampanie wizerunkowe leków OTC? Co można zaoferować pacjentowi w aptece oprócz niskich cen? Jak CSR wpływa na wizerunek firmy? Jaką rolę pełni RODO w marketingu? - między innymi odpowiedzi na te pytania poznają uczestnicy ogólnopolskiej konferencji "Marketing w farmacji". Wydarzenie, któremu patronuje rektor UJ prof. Wojciech Nowak, pozwoli w znacznym stopniu poszerzyć świadomość roli, jaką pełni marketing w tej dziedzinie.

Konferencja w głównej mierze będzie poświęcona zrozumieniu samego marketingu, jego podstaw, a także przekazaniu uczestnikom, skąd mogą czerpać wiedzę w tematach około marketingowych. Jednocześnie będzie to świetna okazja nie tylko do wysłuchania interesujących wykładów, lecz także wykorzystania zdobytej wiedzy pod kątem praktycznym, gdyż na wydarzenie składają się dwie części. 12 stycznia odbędzie się konferencja, natomiast następnego dnia warsztaty.

Uczestnicy biorąc udział w wydarzeniu, zyskają niezwykłą okazję zdobycia istotnej wiedzy od specjalistów pracujących w branży medycznej.


data ostatniej modyfikacji: 2019-01-09 14:43:25
Komentarze
Karate w Krakowie dla studentów


Nauka języków w Krakowie
boks.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSE_220.gif
boks_220.gif
WSSIP_220.jpg
Akademia-Ignatianum-w-Krakowie_220_1.jpg
agh_pl_220_300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Inauguracja-roku-akademickiego-2016-2017- 07
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności