Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Kraków
1-7.12.2018

Soft Skills Academy 9

Warsztaty odbędą się w dniach 1-7 grudnia 2018 roku na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej i podzielone będą na dwa bloki tematyczne: Biznes i Samorozwój. Wydarzenie jest dostępne dla wszystkich krakowskich studentów, którzy zapiszą się poprzez formularz dostępny na stronie softskillsacademy.pl w dniach 12-18 listopada. Wszystkie szkolenia są całkowicie darmowe.

Zastanawiasz się jak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Jak efektywnie zarządzać czasem i sprawnie pracować w zespole? Jak komunikować się pomimo różnic kulturowych? Szukasz sposobu na przezwyciężanie stresu?

Soft Skills Academy jest odpowiedzią na Twoje pytania. Na warsztatach przećwiczysz praktyczne umiejętności, które będziesz mógł zastosować w pracy oraz na studiach. Dowiesz się jak przezwyciężyć stres przed publicznymi prezentacjami, jak już na studiach zacząć pracować nad swoją marką osobistą a także jak odpowiednio zmotywować siebie i osoby w twoim otoczeniu do działania.

Jest to już dziewiąta edycja warsztatów Soft Skills Academy organizowanych przez EESTEC AGH Kraków. Tegorocznymi partnerami są Assa Abloy, Nokia, Ericsson, GE Healthcare i Infolet. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Miasta Krakowa.

Wszystkie warsztaty i wykłady są prowadzone poprzez doświadczonych prelegentów, którzy na co dzień pracują jako szkoleniowcy, osoby zajmujące się rekrutacją, menedżerowie firm. Właśnie dlatego jesteśmy przekonani, że każde szkolenie zawiera potrzebne i przydatne informacje, które w praktyczny sposób będziesz mógł wykorzystać.


data ostatniej modyfikacji: 2018-11-15 10:28:30
Komentarze
Karate w Krakowie dla studentów


Nauka języków w Krakowie
boks.gif

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
boks_220.gif
agh_pl_220_300.jpg
WSE_220.gif
Akademia-Ignatianum-w-Krakowie_220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności