7 grudnia 2013 (sobota)
(Archiwum)

Azja Południowo-Wschodnia u progu XXI wieku: szanse i wyzwania - konferencja

7 grudnia odbędzie się pierwsza edycja konferencji studencko-doktoranckiej, organizowanej przez Sekcję Azji Południowo-Wschodniej pt. Azja Południowo-Wschodnia u progu XXI wieku: szanse i wyzwania.

Termin: 7 grudnia 2013 r. (sobota)

Miejsce: sala konferencyjna Biblioteki Jagiellońskiej przy ul. Mickiewicza 22 w Krakowie

Organizator:
Dalekowschodnie Koło Naukowe Uniwersytetu Jagiellońskiego

Konferencja jest jedną z pierwszych dużych krakowskich inicjatyw, której celem jest poszerzenie horyzontów i wiedzy na temat regionu. Wśród zaproszonych gości znajdują się przedstawiciele środowiska naukowego z całej Polski: studenci, doktoranci, członkowie kół naukowych, przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz instytutów badawczych. W tym roku na konferencji wyniki swoich badań przedstawi ok. 20 osób.

Głównym celem konferencji jest naukowe ujęcie procesów zachodzących we współczesnej, dynamicznie modernizującej się Azji Południowo-Wschodniej, ukazanie szans i wyzwań stojących przed państwami regionu oraz próba odpowiedzi na pytanie: w jakim kierunku zmierzają zmiany w tej części Dalekiego Wschodu? W ramach odpowiedzi na to pytanie utworzyliśmy trzy bloki tematyczne związane z szeroko rozumianą polityką, ekonomią i kulturą.

Harmonogram

Wydarzenie na facebooku:

https://www.facebook.com/events/1420096771540593/?ref=ts&fref=ts



opublikowano: 2013-11-04
« powrót
Komentarze
Polityka Prywatności