NEWSY Kraków
i małopolskie

Trwa rekrutacja na studia dla cudzoziemców w UJ

Uniwersytet Jagielloński prowadzi rekrutację dla cudzoziemców na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie prowadzone w języku polskim na rok akademicki 2018/2019.

W tym naborze mogą się rejestrować wyłącznie te osoby, które planują podjęcie studiów na zasadach innych niż dotyczące obywateli polskich. Rejestracja trwać będzie do 5 marca, 14 marca odbędą się egzaminy wstępne, a 16 marca ogłosimy listy przyjętych.

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem studiów w UJ zapraszamy do tworzenia kont na stronie www.erk.uj.edu.pl oraz do rejestracji na wybrane studia.

Lista studiów prowadzących rekrutację znajduje się w katalogu na stronie systemu ERK:

Szczegółowy harmonogram, kryteria kwalifikacji, listę wymaganych dokumentów oraz pozostałe istotne informacje dotyczące rekrutacji sprawdzić można na stronie www.erk.uj.edu.pl oraz na stronach:

dla jednolitych studiów magisterskich i I stopnia

dla studiów II stopnia

Zmiana od roku akademickiego 2018/2019

Dla potwierdzenia rejestracji na studia w języku polskim wystarczy jedynie zapłacić opłatę rekrutacyjną. Wyjątek stanowią kandydaci ubiegający się o przyjęcie na Wydział Lekarski, Wydział Farmaceutyczny i Wydział Nauk o Zdrowiu, którzy dodatkowo dla potwierdzenia rejestracji zobowiązani są dostarczyć komplet wymaganych dokumentów osobiście lub przesłać ich skany do Działu Rekrutacji na Studia UJ na adres: rekrutacja@uj.edu.pl. Pozostali kandydaci komplet wymaganych dokumentów muszą dostarczyć po ogłoszeniu list rankingowych, do wpisu na studia.


data ostatniej modyfikacji: 2018-02-01 10:22:55
Komentarze

Nauka języków w twoim mieście
BezplatnyTest_220.gif
Instytut_Austriacki_220.jpg

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
WSE_220.gif
Ignatianum_220.gif
agh_pl_220_300.jpg
misjaUJ_220_Cezary.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Inauguracja-roku-akademickiego-2016-2017- 03
miniatura
miniatura Dar Młodzieży
Karate w Krakowie dla studentów

 
Polityka Prywatności