2023-11-19 15:30

Rockhouse Festiwal 2023 | Kraków

Rockhouse Festiwal 2023 | Kraków
kategoria: festiwale

Miejsce: Klub Spotkań Poczta Główna
Kraków, ul. Westerplatte 20

Kup bilet

Cena biletu STUDENT: 29 PLN

Püdelsi, The Perfumes, Besto, Emberstoke, Dream Catchers, Kuba Folwarczny, Bez Reszty


16+ 


Rockhouse Festiwal to krakowski wybuch nowej muzyki wokalno-instrumentalnej. Jesteśmy jednym z najbardziej przystępnych, przyjaznych i rozrywkowych klubowych festiwali współczesnego rocka w Polsce. Gramy w jednym z krakowskich klubów. 

Przyjdź, sprawdź i poczuj gęsią skórkę. Chata zapłonie po raz trzeci!

Misją wydarzenia jest umożliwić lokalnym zespołom promocję swojej twórczości i dać okazję występu w otoczeniu wyjadaczy polskiej sceny muzycznej.

Gwiazdą wieczoru trzeciej edycji są Püdelsi, zespół założony w 1985 w Krakowie. Najbardziej rozpoznawalną płytą zespołu jest "Wolność Słowa" z 2003 - album osiągnął status złotej płyty.

Festiwal rozpocznie się konkursem dla 6 lokalnych zespołów. Koncerty oceniać będzie kilkuosobowe jury oraz publiczność. Zwycięzca Rockhouse Festiwal Contest otrzyma nagrody od partnerów festiwalu.

Po ogłoszeniu wyników zabrzmi specjalny projekt Rockhouse Festiwal Anthem 2023! Tuż po nim odbędzie się występ wspomnianej wcześniej gwiazdy wieczoru. Równolegle na małej scenie odbywać się będą występy krakowskich DJ-ów.

Zapraszamy gorąco. Zapiszcie tę datę - 19 listopada 2023. Czeka na Was świetna zabawa i wspaniały klimat! Będzie ogień jak zawsze. Bilety dostępne są już w przedsprzedaży online!


Kup bilet

Cena biletu STUDENT: 29 PLN


data ostatniej modyfikacji: 2023-09-23 23:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności