Przejdź do: newsy Kraków
22-25.04.2020

Akademickie Forum Energii Jądrowej - ODWOŁANE

Tag: AGH
Strona www: afej.agh.edu.pl/

Tegoroczna V edycja wydarzenia, odbędzie się w dniach 22-25 kwietnia 2020 roku, a bogata będzie w liczne debaty zarówno studenckie jak i eksperckie, prelekcje prowadzone w języku polskim i angielskim oraz spotkania z licznymi międzynarodowymi specjalistami do spraw energetyki jądrowej.

Akademickie Forum Energii Jądrowej (AFEJ) jest corocznym wydarzeniem organizowanym przez Koło Energetyków Jądrowych URANIUM, działającym przy Wydziale Energetyki i Paliw Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W czasie tego wydarzenia uczestnicy mają możliwość wymienić się poglądami, wiedzą i doświadczeniami, spotkać wszelkich entuzjastów energetyki jądrowej jak również osoby, którym zależy na klimacie i zrozumieniu jakie czynniki na niego wpływają. 

Jest to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w całej Polsce, w którym biorą udział przedstawiciele sektora jądrowego z całego świata. W poprzednich latach gościliśmy przedstawicieli z wielu ośrodków badawczych czy przemysłowych  między innymi z Francji, Rumunii, Stanów Zjednoczonych jak i z wielu instytucji z naszego kraju takich jak Ministerstwo Energii, czy Instytut Fizyki Jądrowej PAN.

Gości oraz partnerów Konferencji organizatorzy będą przedstawiać w najbliższym czasie poprzez media dlatego serdecznie zapraszają do śledzenia informacji na facebook’u oraz na stronie internetowej.

http://afej.agh.edu.pl/

https://www.facebook.com/afej.agh

https://www.facebook.com/uraniumagh/


data ostatniej modyfikacji: 2020-03-16 09:27:45
Komentarze
 
Polityka Prywatności