2020-10-16 16:30

Juwenalia UEK 2020

Juwenalia UEK 2020

Miejsce: Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego
Kraków, ul. Rakowicka 27

Kup bilet

Cena biletu Bilet - Student UEK: 45 PLN

TEDE, Tymek, Żabson

Tego roku, 7 maja odbędzie się już XII edycja Juwenaliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. To wyjątkowe wydarzenie co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób ceniących sobie dobrą muzykę i uwielbiających festiwalowy klimat.

Na scenie Juwenaliów UEK dotychczas wystąpiły gwiazdy znane na całą Polskę takie jak Taco Hemingway, Quebonafide, czy nawet Krzysztof Krawczyk, jak i artyści znani na całym świecie. Spośród nich można wymienić R3haba, Lost Frequencies oraz zeszłorocznego headlinera — Deorro.

ARTYŚCI:
TEDE
A właściwie Jacek Graniecki to warszawski raper mogący pochwalić się największą liczbą albumów w historii, które zadebiutowały na liście OLiS. W 2016 roku został nagrodzony statuetką Złotej Felgi za całokształt twórczości w polskim hip-hopie. Do jego najpopularniejszych kawałków należą m.in. „T-Killa” i „Ostatnia Noc” a najnowszym kawałkiem podbijającym sieć jest „Rainman” we współpracy z Tymkiem, Trill Pem, Michałem Graczykiem i 2K.

Tymek
Właściwie Tymoteusz Bucki, raper z Opola debiutujący w 2013 roku. Po występie w projekcie Młode Wilki 6 Popkillera w 2018 jego kariera nabrała zawrotnego tempa. W tym samym roku wydał “Język ciała”, który pobił rekordy wyświetleń i odsłuchań podbijając parkiety polskich klubów osiągając status platynowej płyty za singiel. Jego najnowszy album “Klubowe” pokrył się złotem. Współpracował m.in. z Tede nagrywając singiel “Rainman”, który z kolei okrył się platyną aż trzykrotnie

Żabson
A właściwie Mateusz Zawistowski, to 26-letni raper z Opoczna. W 2015 roku wydał debiutancki minialbum zatytuowany “Nie kumam”, a trzy lata później pierwszy album studyjny “To Ziomal”, który dotarł na 3. miejsce Polskiej Listy Przebojów - OLiS i zdobył status złotej płyty. Jego kolejne wydawnictwo z 2019 roku - “Internaziomal” zbiera pozytywne recenzje oraz podbija polskie kluby. Żabson oprócz tworzenia muzyki również współpracuje z wieloma markami, a także z Newonce.radio. Kolaborował z takimi artystami jak Pezet, schafter, Białas, a także współtworzy Chillwagon.

Juwenalia UEK są jedną z najbardziej wyczekiwanych imprez studenckich w Krakowie, na którą składa się aż 8 zróżnicowanych projektów. Zwieńczeniem całego wydarzenia jest właśnie Koncert Główny, podczas którego każdy, od fanów hip-hopu, po tych słuchających muzyki elektronicznej ma gwarantowana dobrą zabawę. Festiwal muzyczny w centrum Krakowa? Tylko u nas doświadczycie niepowtarzalnych przeżyć, które będziecie wspominać przez lata. 
Obserwuj nasze wydarzenie na Facebooku, aby być na bieżąco z wszystkimi informacjami: https://tiny.pl/tsjb5

Organizatorzy: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Parlament Studencki UEK, Niezależne Zrzeszenie Studentów UEK, Erasmus Student Network UEK.

UWAGA
Wysyłka biletów kolekcjonerskich nastąpi w późniejszym terminie.


data ostatniej modyfikacji: 2020-08-07 17:15:02
Komentarze
 
Polityka Prywatności