Przejdź do: newsy Kraków
20-22.04.2020

AGH zaprasza na 12. Międzynarodową Konferencję i Wystawę – Jakość i Użytkowanie Energii Elektrycznej

Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia w Double Tree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center w Krakowie.

Wydarzenie skierowane jest do specjalistów z dziedziny jakości dostawy energii elektrycznej i efektywnego jej użytkowania, naukowców i studentów, a także producentów sprzętu oraz wszystkich zainteresowanych tą problematyką.

Krakowska konferencja to platforma wymiany doświadczeń wraz z przykładami zastosowań nowoczesnych technologii poprawiających jakość dostawy energii elektrycznej oraz nowych wyzwań biznesowych w tej dziedzinie techniki. Porównanie międzynarodowych i krajowych dokonań wspomoże obecne i przyszłe działania zmierzające do poprawy efektywności użytkowania energii, poprawy wskaźników jakości jej dostawy (w tym także ciągłości mierzonej współczynnikami SAIFI i SAIDI) oraz pełniejszej oceny wyników współpracy przedsiębiorstw energetycznych i ich klientów.

Jak szacować koszty i zyski wynikające z poprawy jakości dostawy energii elektrycznej? Jakie nowe zjawiska w systemie elektroenergetycznym wystąpią po wprowadzeniu metod sztucznej inteligencji do rozwiązań przemysłowych? Jak mierzyć i oceniać na bieżąco stan jakości dostawy energii elektrycznej po obu stronach licznika? – oto niektóre z pytań na które będą starali się odpowiedzieć uczestnicy konferencji razem z zaproszonymi ekspertami i autorami głównych referatów.

Organizatorzy

  • Akademia Górniczo-Hutnicza, Katedra Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii
  • Politechnika Łódzka, Instytut Elektroenergetyki
  • TAURON Dystrybucja S.A.
  • Electric Power Research Institute (EPRI)


we współpracy z

  • Politechnika Wrocławska, Wydział Elektryczny
  • ASTAT Sp. z o.o.

data ostatniej modyfikacji: 2020-01-21 10:08:30
Komentarze
 
Polityka Prywatności