Przejdź do: newsy Kraków
2019-10-05

10 URODZINY BOOZE & GLORY

Kraków – 05.10.2019 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1, otwarcie wejść: 18:00 start: 19:00, bilety przedsprzedaż: 120zł, w dniu koncertu 130zł

BOOZE & GLORY - Zespól Street Punk założony w 2009 roku w Londynie. Na swoim koncie maja 4 płyty, kolekcje singli i kilka splitow. Zagrali setki koncertów na 5 kontynentach. Niedawno wrócili z 4 tygodniowej trasy po USA gdzie grali z Dropkick Murphys. Skład Booze & Glory tworzą muzycy z Polski, Wloch, Hiszpanii i Francji. Krakowski koncert to jedna z dwóch jubileuszowych imprez z okazji 10-lecia zespołu. Druga odbędzie się 2 Listopada w Londynie.

Dr. RUDE aka MR.REVIEW & Los Placebos - SKA legenda z Holandii wspierana przez niemiecki Los Placebos. Zespól zagra większość hitów z repertuaru Mr. Review. Po raz pierwszy w Polsce na jedynym koncercie w kraju.

MAD SIN - jeden z najbardziej znanych i szanowanych zespołów Rockabilly z liderem Koefte Deville na czele, wracają do Polski po wielu latach.

SKANKAN - polska legenda sceny SKA powraca po ponad 10-ciu latach. Kraków będzie pierwszym koncertem zespołu po reaktywacji.

ANALOGS - Street punk ze Szczecina, od prawie 25 lat na scenie , najlepsi w swoich fachu czyli ulicznym punk rocku.

SCHIZMA - jedni z pionierów polskiego Hard Core przyjadą do Krakowa sprawdzic czy w tym mieście ktoś jeszcze wie co to jest circle pit.

ZBEER - śląsko - zagłębiowska oi!owa petarda z jeszcze ciepła nowa płyta “I Co Nam Zrobisz?”

DOC ROTTEN - melodyjny punk rock w klimatach Bouncing Souls z New Jersey, USA. Po raz pierwszy w Polsce!

data ostatniej modyfikacji: 2019-09-12 11:01:36
Komentarze
 
Polityka Prywatności