Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Kraków
14-15.05.2019

Małopolska jako region dobrych praktyk i nowych trendów w zakresie poprawy efektywności energetycznej - konferencja w AGH

Tag: AGH
Strona www: energy-forum.eu
kategoria: konferencje

Już po raz trzeci Fundacja dla Akademii Górniczo-Hutniczej zaprasza przedsiębiorców, naukowców i gości zagranicznych do udziału w konferencji pt.: „Małopolska jako region dobrych praktyk i nowych trendów w zakresie poprawy efektywności energetycznej” organizowanej w ramach projektu Central European Energy Forum - Energy CEE Day 2019. Spotkanie odbędzie się w dniach 14-15 maja 2019 r. w Krakowie na terenie Akademii Górniczo- Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie, al. Adama Mickiewicza 30, budynek A0.

Wydarzenie da Państwu możliwość zapoznania się z szerokim spektrum tematów w zakresie efektywności energetycznej, zrównoważonego rozwoju, termomodernizacji, budownictwa pasywnego i pokrewnych dziedzin.

W ramach konferencji zachęcamy do udziału w obradach, jak również w spotkaniu przedsiębiorców i wycieczce technologicznej.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu dofinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, 3 Osi priorytetowej „Przedsiębiorcza Małopolska”, Działanie 3.3 „Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki”, Poddziałanie 3.3.1 „Promocja gospodarcza Małopolski”.


data ostatniej modyfikacji: 2019-03-19 09:54:51
Komentarze
Karate w Krakowie dla studentów


Nauka języków w Krakowie
boks.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSSIP_220.jpg
agh_pl_220_300.jpg
Akademia-Ignatianum-w-Krakowie_220_1.jpg
boks_220.gif
WSE_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Uniwersytet Jagielloński
miniatura
miniatura wydział Wzornictwa, autor: Klaudia Małolepsza
 
Polityka Prywatności