Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Kraków
2019-05-06 19:00

Przegląd Kapel Rockowych UEK

Przegląd Kapel Rockowych UEK

Miejsce: Kwadrat
Kraków, Stanisława Skarżyńskiego 1

Kup bilet

Cena biletu Student UEK: 10 PLN

Myslovitz

6 maja 2019 roku, zapamiętaj tę datę! To właśnie wtedy w Klub Studencki Kwadrat odbędzie się XI już edycja Przegląd Kapel Rockowych UEK!

Aż pięć początkujących zespołów, wybranych spośród setek zgłoszeń zawalczy o tytuł najlepszego! Profesjonalne jury wybierze zwycięzcę, który otrzyma liczne nagrody. Zwieńczeniem Przeglądu będzie koncert Gwiazd Głównej. W tym roku na scenie wystąpi zespół Myslovitz, który będzie miał okazję dla nas wystąpić już po raz drugi.

Myslovitz to jeden z najważniejszych zespołów rockowych, mający ogromny wpływ na polską scenę muzyczną. To zespół złożony z nietuzinkowych osobowości, które świetnie się dopełniają: Przemek Myszor, Wojciech Powaga, Jacek Kuderski, Wojciech Lala Kuderski. Ich historia to gotowy scenariusz filmowy, z wciągającą fabułą, zaskakującymi zwrotami akcji, ale przede wszystkim świetną ścieżką dźwiękową. Aby przyciągnąć uwagę nie muszą szokować i skandalizować – wystarczy muzyka i teksty. Grali na całym świecie, m.in. na trasach koncertowych z Iggym Popem i z Simple Minds. 20. rocznicę debiutu fonograficznego obchodzili na jednym z największych festiwali amerykańskich: Beale Street Music Festiwal razem z m.in. Pixies, Slashem, Edem Sheranem i Wilco. Trasa jubileuszowa obejmowała też Nowy Jork i Chicago, a zakończyła się w wypełnionym po brzegi Teatrze Roma w Warszawie. Zdobywcy wielu prestiżowych nagród: MTV Music Awards, Fryderyków, Nagrody Komisji Europejskiej.


data ostatniej modyfikacji: 2019-03-11 17:15:01
Komentarze
Karate w Krakowie dla studentów


Nauka języków w Krakowie
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
agh_pl_220_300.jpg
misjaUJ_220_Cezary.jpg
Przeglad_uczelni_220.jpg
WSE_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura UMCS
 
Polityka Prywatności