Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Kraków
2019-05-09

Paluch na Juwenaliach UEK-u

Juwenalia UEK to jedna z najbardziej oczekiwanych imprez wśród społeczności studenckiej Krakowa. Jest ona w całości tworzona przez studentów dla studentów, o czym świetnie przypomina tegoroczne hasło przewodnie XI edycji wydarzenia - “It’s all about YOUwenalia”.

Co roku Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego zamienia się w teren festiwalowy i wypełniany jest po brzegi pasjonatami różnorodnych stylów muzycznych. Różnorodność to odpowiednie słowo, które opisuje Koncert Główny, ponieważ każdy może znaleźć coś odpowiadającego własnym gustom.

Teraz my chcemy uchylić Wam rąbka tajemnicy i ujawnić kim jest pierwsza gwiazda tego wydarzenia. A chodzi o.... Palucha!
Kim jest Paluch, jeżeli jakimś cudem o nim nie słyszeliście?


Paluch - polski niezwykle utalentowany raper pochodzący z poznańskiego Piątkowa. Zadebiutował w 2004 roku z nielegalem “Życie jest piękne”. Od tego czasu wydał 13 płyt - z czego znaczna część pokryła się przynajmniej jedną platyną.

Początkiem grudnia 2018 Paluch uraczył nas kolejną płytą “Czerwony dywan”, która w rekordowym tempie uzyskała tytuł platynowej płyty, chociaż nikogo już to nie powinno dziwić, gdyż artysta sukcesywnie zbiera coraz większe grono fanów na przestrzeni lat. Co ukazuje wszechstronność Palucha to fakt, że oprócz kariery rapera, jest także właścicielem dobrze znanej wytwórni muzycznej i odzieżowej-Biuro Ochrony Rapu (B.O.R).

A Wy będziecie mieli okazję usłyszeć go na żywo już 9 maja na Juwenaliach!

Kolejna dobra informacja jest taka, że już od czwartku ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie, możecie je zakupić poprzez stronę internetową juwenaliauek.pl oraz przez wydarzenie na Facebooku.


data ostatniej modyfikacji: 2019-02-04 10:12:48
Komentarze
Karate w Krakowie dla studentów


Nauka języków w Krakowie
boks.gif

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
WSSIP_220.jpg
WSE_220.gif
Akademia-Ignatianum-w-Krakowie_220_1.jpg
agh_pl_220_300.jpg
boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
miniatura
 
Polityka Prywatności