Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Kraków
2018-12-21 21:30

DUB TEMPLE # 112

21.12.2018 Kraków, klub ZetPeTe ul. Dolnych Młynów 10, start: 21.30, wstęp: 20pln

BISOU live! / ODG Prod. / Aftrwrk Prod. (Montpellier, Francja)

Warm Up & support:

DUBSEED SOUND SYSTEM

LIBRONT

KUZYN

Po dwóch wcześniejszych rootsowych odsłonach i brytyjskiej szkole sound systemowej dla odmiany prezentujemy Wam coś zupełnie innego czyli artystę prezentującego nowoczesny styl electro, rave dub jaki charakterystyczny jest dla francuskiej sceny. Na # 112 edycję zaprosiliśmy BISOU czyli jednego z większych talentów młodego pokolenia producentów na tamtejszej niezwykle bogatej scenie. Przyleci on do nas prosto z Montpellier i zagra energetycznego live seta, którym podbija on nie tylko francuską ale i europejską scene dub.

Wszystko oczywiście z udziałem solidnego lokalnego wsparcia oraz na pełnej mocy Dubseed Sound System. Widzmy się 21.12 w ZetPeTE!


BISOU / ODG Prod. / Aftrwrk Prod. (Montpellier, Francja)

Bisou to młody ale jeden z najzdolniejszych producentów swojego pokolenia jakich jak grzyby po deszczu pojawiły się całe dziesiątki na francuskiej scenie dub. Na codzie mieszka na południu Francji z mieście Montpellier, gdzie tworzy w swoim domowym studio. Przez ostatni rok przebojem zdobył serca fanów dubu we Francji swoim energetycznym live dub show grając wiele świetnych setów! Teraz czas na podbój pozostałych krajów – będzie to pierwszy i jedyny występ artysty w Polsce. W swoich setach łączy on różne style nowoczesnego electro dubu i w takim wydaniu możecie się spodziewać jego nadchodzącego występu na # 112 edycji Dub Temple.


data ostatniej modyfikacji: 2018-11-29 09:40:04
Komentarze
Karate w Krakowie dla studentów


Nauka języków w Krakowie
boks.gif

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
boks_220.gif
WSE_220.gif
agh_pl_220_300.jpg
Akademia-Ignatianum-w-Krakowie_220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach - 5
 
Polityka Prywatności