6 listopada 2018 (wtorek), godz. 18:00
(Archiwum)

Warsztaty filmowe: montaż - kurs wieczorowy w AMA Film Academy

Warsztaty w AMA Film Academy
Warsztaty w AMA Film Academy

Warsztaty Montaż to kurs obejmujący teorię montażu filmowego, praktykę pracy z materiałem filmowym oraz obsługę programu Premiere Pro. Warsztaty dają możliwość zapoznania się z programem montażowym, organizacją pracy z plikami oraz dają podstawową umiejętność opracowania montażowego materiału. Zajęcia odbędą się 6, 7 oraz 8 listopada w godzinach 18:00-21:00.

Dla: mało i średnio zaawansowanych użytkowników programów montażowych, w poszczególnych przypadkach także dla początkujących.

Cel: zapoznanie się uczestników z obsługą software’u montażowego oraz elementarnymi zasadami montażu w teorii i praktyce. Warsztaty mogą być samodzielnym modułem lub przygotowaniem do kontynuowania nauki na Specjalizacji Montaż i Color Grading na Kierunku Postprodukcja w AMA FILM ACADEMY.

Rezultat: zmontowana przez uczestnika scena fabularna.

Prowadzący: profesjonalni montażyści pracujący przy filmach fabularnych lub telewizyjnych.

Sprzęt: 16 stacji montażowych Mac Pro, iMac i PC.

Praktyka: Uczestnicy Warsztatów pracują na materiale fabularnym pod kontrolą profesjonalnego, doświadczonego montażysty. Praktyka odbywa się na platformach Windows i Mac Os oraz w programach: Avid, Final Cut lub Premiere Pro. Instruktaż odbywa się na przykładzie jednego z trzech programów edycyjnych.

Certyfikat: Każdy uczestnik kursu otrzyma na koniec Certyfikat AMA FILM ACADEMY.


opublikowano: 2018-10-24
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Krakowie i okolicy
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Australia
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Magiczna rana
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
PANTERA Z TINDERA | PRAPREMIERA
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Queen Classic Concert By Candle Glow
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
ŚWIATŁO NA TEKST I Pray the gay away
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 20:30
Chopin Concert By Candle Glow
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 21:00
BURLESQUE SHOW
12 czerwca 2026 (piątek), godz. 09:00
Dzika fizyka. Baw się i ucz z Marią Skłodowską-Curie!
12 czerwca 2026 (piątek), godz. 11:00
Dzika fizyka. Baw się i ucz z Marią Skłodowską-Curie!
12 czerwca 2026 (piątek), godz. 16:00
Słownik dźwięków wyobrażonych - warsztat
Polityka Prywatności