Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Kraków
2018-10-17

Targi Aktywności Studenckiej

Piwnica Kołłątajowska we współpracy z Samorządem Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego organizują Targi Aktywności Studenckiej, które odbędą się 17.10.2018 r. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w godzinach 10:00-19:00.

Targi Aktywności Studenckiej to jedno z największych wydarzeń w nadchodzącym roku akademickim, które mają na celu uświadamiać studentom krakowskich uczelni istotę podejmowania aktywności rozwojowych, naukowych, sportowych, społecznych, artystycznych, przedsiębiorczych, a także uświadamiać jak ważny jest rozwój i zdobywanie doświadczenia jeszcze w czasie trwania studiów. Ich celem jest także zmiana świadomości co do praktyk studenckich, aby były one postrzegane jako szansa na rozwój, a nie tylko jeden z uczelnianych wymogów.

Właśnie z inicjatywy samych studentów, od których niejednokrotnie SSUJ słyszał o chęci podjęcia dodatkowej pracy, czy wolontariatu przy jednoczesnym braku takich okazji i możliwości powstała Piwnica Kołłątajowska, projekt edukacyjny, którego główną ideą jest pomaganie studentom w zdobywaniu nowych doświadczeń poprzez szkolenia, warsztaty oraz takie wydarzenia, jakimi są Targi Aktywności Studenckiej.

W programie organizatorzy przewidują:

  • panele dyskusyjne,

  • spotkania ze stratupowcami,

  • czynne od 10.00-15.30 stoiska wszystkich partnerów, fundacji, organizacji i kół naukowych,

  • strefę studencką,

  • strefę networkingu,

  • spotkanie z GOŚCIEM SPECJALNYM.

Bardziej szczegółowy program wydarzenia, a także wszyscy jego partnerzy będą na bieżąco przedstawiani na facebookowym profilu Piwnicy Kołłątajowskiej.

Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Piwnica Kołłątajowska gorąco zapraszają wszystkich zainteresowanych!


data ostatniej modyfikacji: 2018-09-07 09:43:48
Komentarze
Karate w Krakowie dla studentów


Nauka języków w Krakowie
boks.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSSIP_220.jpg
boks_220.gif
WSE_220.gif
Akademia-Ignatianum-w-Krakowie_220_1.jpg
agh_pl_220_300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Event - Poczuj Chiny
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności