Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Kraków
2018-03-17

Jeśli kochasz zwierzęta, nie możesz przegapić tej imprezy!

W sobotę 17 marca pojawi się idealna okazja, by miło spędzić dzień i jednocześnie pomóc bezdomnym zwierzakom. ŁAPiemy Wiosnę to efekt pierwszej współpracy Metaforma Cafe i Karmimy Psiaki. Między godz. 12 a 18, w Krakowie na ul. Powiśle 11, odbędzie się wydarzenie skierowane dla wszystkich miłośników zwierząt, podczas którego na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, szczególnie dla tych najmłodszych.

Co się będzie działo? Między innymi warsztaty z tropienia, które poprowadzi Joanna Czerwińska - trener psów z PiesPrzyjaciel.pl oraz bezpłatne konsultacje pielęgnacyjne, których udzieli Karolina Dyb z salonu Amigo Strzyżenie i Pielęgnacja Zwierząt.

Na najmłodszych czekać będzie także kącik plastyczny i warsztaty z robienia zabawek dla Psiaków.

W programie przewidziano także wykład o psach pracujących. Opowie o tym przedstawiciel Komendy Miejskiej w Krakowie, któremu towarzyszyć będzie psiak policyjny.

Na zakończenie odbędzie się loteria fantów, przeznaczonych przez wspaniałą GospArt oraz krakowski escape room Come Come.


Przez cały dzień przeprowadzana będzie akcja adopcyjna bezdomnych Psiaków z Fundacji Głos Psa. Na miejscu pojawią się trzy Psiaki z Fundacji, a także wystawa fotografii pozostałych Psiaków.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć zbiórka karmy oraz kwesta do puszek. Cały dochód zostanie przeznaczony na rzecz akcji Karmimy Psiaki.

ŁAPiemy Wiosnę to pomysł na to, jak miło spędzić sobotę, a przy okazji - pomóc bezdomnym zwierzakom. Powinno zainteresować każdego miłośnika zwierząt!


data ostatniej modyfikacji: 2018-03-12 08:57:50
Komentarze
Karate w Krakowie dla studentów


Nauka języków w Krakowie
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
misjaUJ_220_Cezary.jpg
Przeglad_uczelni_220.jpg
agh_pl_220_300.jpg
WSE_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Inauguracja roku akademickiego 2012-2013
miniatura
miniatura Kierunek budownictwo
 
Polityka Prywatności