17 kwietnia 2013 (środa), godz. 20:00
(Archiwum)

Śpiewać każdy może

Śpiewać każdy może

Najbardziej ceniony konkurs piosenki Śpiewać każdy może odbędzie się 17 kwietnia.

Data wydarzenia: środa, 17 kwietnia 2013, godz. 20.00

Wstęp: wolny

„Śpiewać każdy może” to jeden z najstarszych i najbardziej cenionych konkursów piosenki. Jednocześnie jest to cykliczna impreza, która na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Krakowa. Nazwa konkursu została zainspirowana doskonałym wykonaniem utworu Jonasza Kofty, o tym samym tytule, przez Jerzego Stuhra, w 1977 roku, na Festiwalu Piosenki Aktorskiej w Opolu.

W Rotundzie od ponad 30 lat, co miesiąc uczestnicy konkursu mają szanse zaprezentować swoje umiejętności wokalne przed profesjonalnym jury i zaśpiewać na scenie, na której występowały największe gwiazdy polskiej muzyki.

„Śpiewać każdy może” dostarcza publiczności dobrej rozrywki i prawdziwych emocji, a nierzadko wyłania tak wielkie talenty jak: Grzegorz Turnau, Renata Przemyk czy Grzegorz Halama.

Tradycją stało się, że każdy z comiesięcznych koncertów poprowadzi niezastąpiony Robert Kasprzycki. Uczestników ocenia profesjonalne jury w składzie: Leszek Wójtowicz, Marek Michalak, Marek Stryszowski, Zbigniew Książek, Antoni Krupa, Lidia Jazgar.

SpiewacKazdyMoze__CK_Rotunda__1_.jpg


opublikowano: 2013-04-05
« powrót
Komentarze
Polityka Prywatności