19 października 2010 (wtorek), godz. 20:00
(Archiwum)

Wieczór kabaretowy - "O co chodzi"

Klub Buda zaprasza na wieczór kabaretowy! 19 października wystąpi kabaret z UR "O co chodzi".

"O co chodzi" zaprezentuje zaprezentuje zmodyfikowany, częściowo nowy program.

Miejsce: DS. Bratniak, ul Jabłonowskich 10/12, wejście od ul. Czapskich 2
Start: 19 X (wtorek) godzina 20.00


ostatnia aktualizacja: 2010-10-18
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Krakowie i okolicy
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 17:00
Pokój
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 17:30
Koncert legend - Old Metropolitan Band
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 18:00
„Bez miłości ani rusz”
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 18:00
Grand Piano Trio Chopin & Friends By Candle Glow
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 18:00
Koriolan
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 18:00
Seks po krakosku
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 19:00
Czy ja muszę to pamiętać. HAMLET
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 19:00
Die Duch - performance taneczny
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 19:00
Queen Classic Concert By Candle Glow
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 19:00
Wstyd
Polityka Prywatności