13 listopada 2010 (sobota), godz. 20:00
(Archiwum)

Coma akustycznie w Krakowie

Zapraszamy na koncert! Przed nami zespół COMA w kolejnym wcieleniu koncertowym, tym razem unplugged.

Podczas tegorocznej jesiennej trasy COMA po raz kolejny udowodni, że jej muzyka jest wielowymiarowa. Po płycie LIVE, Koncercie Symfonicznym, tym razem w wielu miastach w Polsce zabrzmią wersje akustyczne jej utworów.

Jak mówi Rogucki: "Postawiliśmy przed sobą i przed naszą publicznością kolejne wyzwanie. Repertuar COMY prezentowany bez czadu, klimatycznie - do posłuchania, zanurzenia się
w dźwiękach. Zaprosiliśmy dodatkowych muzyków, którzy na co dzień mają do czynienia z muzyką klasyczną. Z tego powinien wyjść bardzo zaskakujący spektakl".

COMIE w wersji akustycznej, będą bowiem towarzyszyć muzycy grający na instrumentach klasycznych. Poza powiększonym składem muzycznym, na trasie zaprezentowane zostaną specjalnie zaaranżowane utwory ze wszystkich płyt zespołu, a także kilka nowych kompozycji z anglojęzycznej płyty "Excess". Trasa będzie kontynuacją udanego już eksperymentu z Orkiestrą Symfoniczną. Reżyseria jesiennych koncertów powstała właśnie w oparciu o ten pomysł.

Zespół zmierzy się z nowym wyzwaniem także w całkiem nowych dla siebie miejscach. Odwiedzi bowiem, poza dobrze znanymi sobie dużymi klubami, teatry, filharmonie, a nawet aule uniwersyteckie.

Miejsce: Klub Studio, ul. Budryka 4
Start: 13 listopada, godz. 20.00


ostatnia aktualizacja: 2010-11-08
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Krakowie i okolicy
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 11:00
Karolcia. Historia o niebieskim koraliku
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 11:00
Klaun Feliks - Magia czy iluzja
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 11:00
Witrażowanki Stasia Wyspiańskiego
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 12:00
Pan Twardowski
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 13:00
Karolcia. Historia o niebieskim koraliku
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 13:30
Witrażowanki Stasia Wyspiańskiego
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 15:00
Klaun Feliks - Klaun w balonie
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 15:00
Pan Tadeusz
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 17:00
NICK CAVE. Ballady kochanków i morderców
Polityka Prywatności