
Chcecie sprawdzić się w roli animatorów? Szukacie możliwości, by zrealizować swój pierwszy projekt? A może macie na koncie różnorodne animatorskie doświadczenia i chcecie podnieść sobie poprzeczkę? Uczelniana teoria to dla Was za mało? Jesteście głodni praktyki?
„FAMA Udomowiona” jest szansą na to, aby Wasze niepowtarzalne pomysły nareszcie wprowadzić w życie. To także okazja do zdobycia doświadczenia – nie do przecenienia w późniejszej pracy.
Młodzi animatorzy na start!
Zapoznajcie się ze szczegółami akcji oraz regulaminem konkursu, wymyślcie własny program i zgłoście swój projekt do akcji „FAMA Udomowiona”
Laureaci - 4 zwycięskie ekipy, otrzymają dwutygodniowe zaproszenie na 40 Międzynarodowy Kampus Artystyczny FAMA 2010, gdzie oprócz udziału w różnorodnych imprezach i warsztatach, będą mogli zrealizować swoje autorskie projekty.
Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie - formalne i nieformalne grupy animatorów. Dodatkową zachętą dla osób studiujących animację kultury lub kierunki pokrewne będzie także certyfikat zaliczenia praktyk studenckich poprzez udział w 40 MKA FAMA 2010, wydawany na podstawie porozumienia z uczelnią.
więcej na www.udomowiona.fama.org.pl
Spotkanie informacyjne w Krakowie:
29 kwietnia (czwartek) o godz.11.00 w sali 502 w Instytucie Pedagogiki UJ przy ul. Reymonta 4.
dodane przez eeris