Twój głos na wydarzenia roku

Koniec roku to czas podsumowań - zagłosuj na krakowskie wydarzenie, które twoim zdaniem w mijającym roku można uznać za najważniejsze. W plebiscycie organizowanym przez Radio Złote Przeboje, o tytuł „Wydarzenie roku 2008 – w Krakowie” rywalizują m.in. przedsięwzięcia zrealizowane przez Miasto Kraków. Na uczestników plebiscytu czekają nagrody, które ufundował m.in. Prezydent Krakowa.

Wydarzenia rywalizujące o miano „najważniejszego” organizator plebiscytu wytypował na podstawie przeprowadzonych wśród krakowian ankiet. Wśród pięciu wyłonionych kandydatur szansę na zdobycie tytułu mają 3 miejskie przedsięwzięcia:
• Rondo Mogilskie i Grzegórzeckie - odzyskane dla ruchu samochodowego,

• Oddanie tunelu łączącego Rondo Mogilskie z Politechniką – najdłuższego tramwajowego tunelu w Europie (pod szybki tramwaj) – jako alternatywna dla samochodu,

• Projekt kulturalny „6 zmysłów” jako znakomity pomysł na zintegrowaną promocję kulturalną Krakowa.

Pozostałe kandydatury to Nowy Gmach Opery Krakowskiej oraz zwycięstwo Wisły nad Barceloną.

Uwaga! Karty do głosowania i plebiscytowe urny znajdują się w siedzibach partnerów akcji, m.in. w Urzędzie Miasta Krakowa, Pl. Wszystkich Świętych 3 - 4 (na Dzienniku Podawczym, po prawej stronie od głównego wejścia do Magistratu).

Wydarzenia można typować do 31 grudnia 2008 roku, rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi w połowie stycznia. Dodajmy, że na uczestników plebiscytu czekają nagrody- każdy, kto odda głos w plebiscycie bierze udział w losowaniu telefonów komórkowych, bonów zakupowych, kosmetyków, PenDrive’ów i wielu innych gadżetów. <www.krakow.pl>

ostatnia aktualizacja: 2008-12-28
Komentarze
Polityka Prywatności