Miejsce: Lastriko
Kraków, ul. Gołębia 6, 31-007, Kraków

Cena biletu: 54 PLN
Beata Wilkosz, Wojciech Granicki, Tomasz Wilkosz, Agnieszka Walter, Maciej Celij, Adrianna Napiórkowska, Tomasz Zmarz
🌙 Wejdź do świata, w którym granica między jawą a snem całkowicie się zaciera... 🌙
Co dzieje się z nami, gdy gasną światła, a kontrolę przejmuje podświadomość? „Morfeusz” to pełnometrażowy, improwizowany spektakl fabularny, w którym śledzimy losy jednego bohatera na przestrzeni kilku dni i nocy. Zobaczymy, jak realne problemy dnia codziennego zderzają się z odjechanym, symbolicznym światem snów, tworząc hipnotyzującą opowieść o ludzkich wyborach.
🕹️ Jak to działa?
W tym spektaklu nie ma gotowego scenariusza – całą historię budujemy na żywo wokół Waszych sugestii. Spokojnie, nikt nie wyciągnie Cię na scenę! Ty bezpiecznie siedzisz w fotelu, obserwując jak bohater balansuje między jawą a snem. Sytuacja skomplikuje się tak bardzo, że w kulminacyjnym momencie to publiczność zadecyduje, którą ścieżkę życiową wybierze bohater, na zawsze zmieniając jego los.
💾 Kto Was zabierze w tę podróż?
W otchłań podświadomości zabierze Was Grupa Improwizacyjna Jakkolwiek – gramy autorskie formaty improwizowane nieprzerwanie od 2019 roku, udowadniając, że teatr tworzony „tu i teraz” potrafi równie mocno bawić, co dotykać najczulszych strun ludzkiej duszy.
Czy odważysz się weść do labiryntu snów i wydać werdykt? Zarezerwuj bilet na ten jedyny w swoim rodzaju wieczór! ⏳✨

Cena biletu: 54 PLN









