2024-03-10 18:00

Koncert "Piano Best Covers.Romantic music with Candlelight"

kategoria: koncerty

Projekt Piano Best Covers powraca na scenę Muzeum Manggha w Krakowie z nowym programem Romantic Music with Candlelight. W ten wieczór z okazji Dnia Kobiet zaprezentujemy publicznośći romantyczny koncert przy świetle kilkuset świec, w którym dźwięk fortepianu połączy się w harmonii z muzycznymi kompozycjami ostatnich dziesięcioleci. W koncertowej sali Muzeum Manggha czeka na Ciebie niezapomniany koncert z najsłynniejszymi romantycznymi melodiami i balladami o miłości muzycznych gigantów, takich jak: Yann Tiersen, Adele, Coldplay, Queen, Metallica, Guns N'Roses, Aerosmith, Bon Jovi, Scorpions, Imagine Dragons, Lady Gaga i wiele innych legend muzyki.

Przygotowaliśmy specjalny romantyczny program, który zaskoczy wyjątkowymi, oryginalnymi aranżacjami fortepianu. Rozpal swoje serce i przygotuj się na niesamowitą muzyczną odyseję, podczas której odkryjesz najsłynniejsze przeboje światowej muzyki, które podbiły serca milionów ludzi na całym świecie. Niesamowita gra kilkuset świec, którym towarzyszyć będą dźwięki fortepianu, nie pozostawią nikogo obojętnym i stworzą wyjątkową romantyczną atmosferę.

Solistą koncertu będzie pianista Łukasz Szubski, laureat Międzynarodowych Konkursów w Londynie, we Włoszech, Berlinie i na Słowenii. Koncertował m.in.:

w strefie VIP Room podczas koncertu Coldplay na Stadionie Narodowym w Warszawie; w strefie VIP Room podczas koncertu Guns N'Roses na Stadionie Energa w Gdańsku; w strefie VIP Room podczas koncertu Depeche Mode na Stadionie Narodowym w Warszawie; w Hali Koszyki w Warszawie; W Sky Tower we Wrocławiu, oraz w rockowych koncertach z orkiestrą Filharmonii Śląskiej.

Od 2023 roku koncerty Piano Best Covers cieszą się dużą popularnością na scenach w Polsce, Niemczech, Czechach, Słowacji, oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Nie przegap okazji, aby być częścią tego romantycznego muzycznego wieczoru.

Koncert odbędzie się 10 marca o godzinie 18:00 w sali koncertowej Muzeum Manggha w Krakowie.

Bilety na https://biletyna.pl/koncert/Piano-Best-Covers/Krakow


data ostatniej modyfikacji: 2024-02-06 12:57:15
Komentarze
 
Polityka Prywatności