2023-10-19 19:00

In the Woods…, Saturnus

In the Woods…, Saturnus
kategoria: koncerty

Miejsce: KAMIENNA 12
Kraków, Kamienna 12

Kup bilet

Cena biletu Standard: 99 PLN


In the Woods… (doom/black/progressive metal, Norwegia)

Norweskie In the Woods… to jeden z pierwszych zespołów, które w latach rozkwitu norweskiego black metalu, postanowiło odejść od tematyki satanistycznej i okultystycznej w kierunku piękna i mroku lasu.
Ta decyzja poskutkowała wydaniem przełomowego albumu „Heart of the Ages”, będącego jednym z pierwszych dokonań post black metalu w formie, jaką znamy dzisiaj.
Po kilku zmianach składu In the Woods… powraca do Polski, promując swój najnowszy album „Diversum”, stanowiący bezpośrednią kontynuację dokonań zespołu, jak i nowe otwarcie, będące rezultatem istotnych zmian w składzie zespołu.
Ich zeszłoroczny występ na Summer Dying Loud pokazał, że Norwegowie są w doskonałej kondycji koncertowej, czego bez wątpienia dowiodą na zbliżającym się, jesiennym i jedynym w Polsce koncercie!

In the Woods… online:

FB: https://www.facebook.com/inthewoodsomnio/
Instagram: https://www.instagram.com/inthewoodsofficial/

"Diversum" (2022, Soulseller Records)
https://www.youtube.com/watch?v=PHuNtJKwpug


Saturnus (melodic doom/death metal, Dania)

Legendarne duńskie Saturnus powraca do Polski po ośmiu latach nieobecności, by promować swój najnowszy album „The Storm Within”, wydany nakładem Prophecy Production.
Duńczycy z wypracowaną, charakterystyczną dla siebie precyzją, przeplatają melancholijne elementy instrumentalne, mające budować atmosferę i podniosłość ich wydawnictw, z miażdżącym doom metalem, który nie pozostawia na słuchaczach suchej nitki. 
Dodajmy do tego tematykę podlaną sokiem z nihilizmu, transcendencji, śmierci i straty, a dostaniemy przepis na solidne i przejmujące widowisko!
Zespół nie występuje często, a ich jedyny koncert w Polsce to być może jedyna okazja na zapoznanie się z twórczością Saturnus na żywo w ciągu kilku najbliższych lat.

Saturnus online:

FB: https://www.facebook.com/saturnusofficial
Instagram: https://www.instagram.com/saturnusbandofficial/

"The Storm Within" (2023, Prophecy Production)
https://www.youtube.com/watch?v=iR6ZhDCRnAw


The Foreshadowing (Gothic/Doom Metal, Włochy)

Wieczór rozpocznie występ włoskiego The Foreshadowing, czyli znanego i występującego od 2005 roku w południowej Europie zespołu z gatunku gothic/doom metal.
Jeśli twórczość takich zespołów, jak Paradise Lost, czy Katatonia nie są ci obce, warto przekonać się na żywo, jak wielką energię niesie ze swoimi występami The Foreshadowing!

The Foreshadowing online:

FB: https://www.facebook.com/theforeshadowing
Instagram: https://www.instagram.com/theforeshadowing/

The Foreshadowing | Forsaken Songs (Full EP Stream) | Gothic Doom
https://www.youtube.com/watch?v=Z0LDrhkGDM8


Kup bilet

Cena biletu Standard: 99 PLN


data ostatniej modyfikacji: 2023-09-12 23:15:22
Komentarze
 
Polityka Prywatności