2023-02-18 20:00

Sad Smiles | Kraków

Sad Smiles | Kraków
kategoria: koncerty

Miejsce: Klub Baza
Kraków, Mostowa 2

Kup bilet

Cena biletu Standard: 20 PLN


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

start - 20:00

Sad Smiles to zespół złożony z czterech nastolatków, którzy kochają muzykę. Średnia wieku w kapeli to… 16 lat, a już piszą dojrzałe teksty, komponują muzykę i tworzą własne piosenki.
W Internecie można znaleźć ich pierwszą EP sprzed kilku lat ,,Sad Smiles EP” – sprawdź te nagrania, bo chłopaki naprawdę nie mają się czego wstydzić! Mają na koncie wygraną w World Talent Show, zagrali także wiele koncertów, między innymi przed Pawłem Domagałą, zespołem Raz Dwa Trzy czy grupą Happysad, w tym roku wystąpili na CieszFanów Festivalu (jako laureaci konkursu dla młodych kapel) oraz na Takt Festivalu (Serbia – jako headliner), jesienią zagrają na Great September, największym showcasie w Polsce. Ich ostatni singiel „Miasto Marzeń” emitowany był w kilkunastu stacjach radiowych z Czwórką i Radiem Nowy Świat na czele. Ciężko tym zdolnym nastolatkom przydzielić konkretne role w zespole, ponieważ każdy z nich gra na wielu instrumentach – pomiędzy piosenkami zamieniają się nimi lawirując z gracją między kablami i mikrofonami.

Nie można też zamknąć ich w jednym gatunku muzycznym. To przede wszystkim alternatywny rock, ale nie tylko… Jedno jest pewne – jest tu pasja i energia. Dużo energii!

Sprawdź: www.facebook.com/SadSmilesBand
- jesteśmy też na YouTube i Instagramie

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Kup bilet

Cena biletu Standard: 20 PLN


data ostatniej modyfikacji: 2022-12-09 01:04:22
Komentarze
 
Polityka Prywatności