2022-09-26 20:30

„Dwoje na huśtawce” Teatr Gudejko | 20:30

„Dwoje na huśtawce” Teatr Gudejko | 20:30

Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu
Nowy Sącz, Aleje Wolności 23

Kup bilet

Cena biletu Standard: 100 PLN


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Dziewczyna, chłopak i uczucie. Jeżeli ktoś z nas nie był jeszcze na takiej huśtawce, to z pewnością będzie. Raz szczerość, raz kłamstwo. Raz miłość , raz nienawiść. Raz niewypowiedziane szczęście, a raz głęboki smutek.
Od wspólnych oddechów do całkowitego braku zrozumienia jest tylko jeden mały krok, a za chwilę znów euforia!
Raz – wesoło, dwa – ból brzucha ze śmiechu. Oglądając z boku, jest to bardzo śmieszne. Zwłaszcza, gdy obserwatorem jest William Gibson, obdarzony niezwykłym poczuciem humoru dramaturg amerykański.
Bohaterami sztuki jest dwoje trzydziestolatków pochodzących z różnych środowisk, różnych miast, mających za sobą małżeństwa i romanse. W naszym przedstawieniu wcielają się w nich Anna Dereszowska i Mikołaj Roznerski.
Co wyniknie z takiego spotkania? Wielka miłość, czy banalne rozczarowanie? Odpowiedź na te pytania znajdziecie w naszym przedstawieniu. A my sami, trochę mądrzejsi, w dalszym ciągu pozostaniemy na naszych huśtawkach.
William Gibson napisał kilka sztuk teatralnych. Dwie z nich zostały sfilmowane ze znakomitymi aktorami.
W „Dwoje na huśtawce” zagrali Shirley MacLain i Robert Mitchum, a za rolę w „Cudotwórczyni” Anne Bancroft oraz Patty Duke otrzymały Oscary.
„Cudotwórczyni” przyniosła autorowi prestiżową nagrodę Tony Award for Best Play.

Reżyser Jerzy Gudejko
Obsada Anna Dereszowska, Mikołaj Roznerski

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!


data ostatniej modyfikacji: 2022-08-05 19:30:26
Komentarze
 
Polityka Prywatności