2021-09-20 20:00

Anna Maria Jopek "Przestworza" Kraków

Anna Maria Jopek "Przestworza" Kraków
kategoria: koncerty

Miejsce: Opera Krakowska
Kraków, Lubicz 48

Kup bilet

Cena biletu Kategoria III: 139 PLN

Anna Maria Jopek, Dominik Wania, Maciej Sikała, Robert Kubiszyn, Paweł Dobrowolski, Piotr Nazaruk oraz Atom String Quartet

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Anny Marii Jopek, który odbędzie się 20 września 2021 na scenie Opery Krakowskiej w Krakowie. „Przestworza”, to muzyka premierowa, stworzona specjalnie na to spotkanie. Usłyszymy w niej frazy i tematy tradycyjne, a także zupełnie nowe utwory.


„Przestworza” to tytuł, który przyszedł mi na myśl prawie natychmiast, ale przed nim było najważniejsze, ludzie, wymarzona obsada - mówi Anna Maria Jopek. Udało się zaprosić takich artystów, których gra i postawa w muzyce ucieleśniają wszystko, w co wierzę i za czym nieustannie tęsknię. Czekam na to, jakie równanie napisze muzyka dla tej konfiguracji ludzkiej i repertuarowej. Wiem, mówi mi to przeczucie tak silne, jak moja potrzeba wolności, że to będzie inne od wszystkiego, co było kiedykolwiek wcześniej - dodaje artystka. 
Kierownictwo muzyczne nad projektem objął Piotr Wojtasik, odpowiedzialny również za aranże, a całości dopełni znakomity zespół w składzie: Dominik Wania, Maciej Sikała, Robert Kubiszyn, Paweł Dobrowolski, Piotr Nazaruk oraz Atom String Quartet.


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


data ostatniej modyfikacji: 2021-04-19 13:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności