Przejdź do: newsy Kraków
2020-04-25 19:00

Koncert Charytatywny "Muzyka z serca"

Koncert Charytatywny "Muzyka z serca"
kategoria: koncerty

Miejsce: Opera Krakowska
Kraków, Lubicz 48

Kup bilet

Cena biletu Kategoria V: 50 PLN

otwarcie drzwi - 18:30
rozpoczęcie - 19:00

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – Koncert Charytatywny „Muzyka z serca”, który powstał dzięki inicjatywie młodych krakowian, studentów Akademii Muzycznej w Krakowie.

„Muzyka z serca” odbędzie się 25 kwietnia 2020 roku o godzinie 19.00 w Operze Krakowskiej, a cały dochód z wydarzenia przeznaczony będzie na Klinikę Kardiochirurgii Dziecięcej w Krakowie działającej pod kierownictwem prof. dr hab. n.med. Janusza Skalskiego. Koncert będzie składał się z polskich piosenek związanych z sercem i radością życia zaaranżowanych na solistów, zespół instrumentalny oraz chór. Usłyszą Państwo między innymi: „Serduszko puka w rytmie cza-cza”, „Ktoś mnie pokochał”, „Jeszcze w zielone gramy”. W wydarzeniu wezmą udział wspaniali artyści: Jacek i Andrzej Zielińscy z zespołu „Skaldowie”, Maciej Maleńczuk, Joanna Słowińska, Jacek Wójcicki i Karolina Leszko. Zespół instrumentalny tworzą studenci i absolwenci Akademii Muzycznej w Krakowie oraz zespół Tingle-Tangle Band, a chór złożony jest  ze studentów Akademii Muzycznej w Krakowie, Żeńskiego Chóru Akademii Ignatianum w Krakowie, Zespołu Fermata z Zielonek i Męskiego Chóru Cantus Masculinum. Koncertem będą dyrygować obecni studenci Akademii Muzycznej w Krakowie: Justyna Łokcik, Izabela Kociołek, Joanna Stolarska, Anna Sułkowska, Anna Wołczańska i Maksymilian Żelazny.

Współorganizatorami koncertu są Krakowskie Forum Kultury i Stowarzyszenie Re-prezentacje.Wydarzenie współfinansowane jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Kraków Airport. 
Koncert „Muzyka z sercem” objęty 
jest Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego. Partnerami koncertu są: Opera Krakowska, Akademia Muzyczna w Krakowie i Biletomat.pl. Patronatem medialnym wydarzenie objęli: Gazeta Wyborcza, krakow.pl i lovekrakow.pl

Zapraszamy 
na to niezwykłe sercowo-muzyczne dzieło!

Prowadząca: Magdalena Miśka-Jackowska 

Wystąpią:

- Soliści:
Maciej Maleńczuk
Jacek i Andrzej Zielińscy “Skaldowie”
Joanna Słowińska
Jacek Wójcicki
Karolina Leszko

- Zespół instrumentalny złożony ze studentów i absolwentów Akademii Muzycznej w Krakowie oraz Tingle-Tangle Band

- Chór młodych artystów złożony ze studentów Akademii Muzycznej w Krakowie, Żeńskiego Chóru Akademii Ignatianum w Krakowie, Zespołu Fermata z Zielonek i Męskiego Chóru Cantus Masculinum. 

- Dyrygenci - Studenci Akademii Muzycznej w Krakowie:
Justyna Łokcik
Izabela Kociołek
Joanna Stolarska
Anna Sułkowska
Anna Wołczańska
Maksymilian Żelazny


data ostatniej modyfikacji: 2020-03-02 17:15:02
Komentarze
 
Polityka Prywatności