Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Kraków
2019-11-03

Ghostly Kisses w Krakowie

kategoria: koncerty

Ghostly Kisses tworzy kanadyjska piosenkarka i autorka tekstów Margaux Sauvé, która w wieku 5 lat rozpoczęła naukę gry na skrzypcach, podążając tym samym śladami swojej rodziny muzyków. Nazwa „Ghostly Kisses” została zainspirowana lekturą wiersza Williama Faulknera „Une ballade des dames perdues” i zdaje się być pięknym odbiciem eterycznego głosu artystki. Margaux wraz ze swoim zespołem zaczaruje polską publicznością 03/11 w Krakowie.

Twórczość Ghostly Kisses trudno jednoznacznie przyporządkować. To raczej przeplatające się muzyczne pejzaże, zbudowane z wielu instrumentalnych warstw syntezatorów, smyków, fortepianu i niesamowitego wokalu Margaux. Piękna, głęboka barwa głosu hipnotyzuje i przyciąga równie mocno, co pulsujące, budujące wyjątkową atmosferę dźwięki. Nie dziwią więc porównania do London Grammar, czy muzyczne skojarzenia z dreampop’owymi artystami takimi jak: SYML, Vallis Alps, Vancouver Sleep Clinic, St.South.

Artystka pojawi się w Polsce wraz ze swoim zespołem i oczaruje publiczność rozmarzonymi, pełnymi emocji i melancholii utworami. Intymna atmosfera krakowskiej Alchemii, warszawskich Chmur i gdańskiej Ziemi zapewni najpiękniejsze wrażenia oraz bliskość i intymność muzycznych doznań. Jesienne koncerty to doskonała okazja aby usłyszeć na żywo materiał z dwóch wydanych do tej pory EP - What You See (2017) oraz The City Holds My Heart (2018) , jak i poznać przedpremierowo materiał, który zostanie wydany na początku 2020 roku.data ostatniej modyfikacji: 2019-08-19 12:29:36
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA
Karate w Krakowie dla studentów


Nauka języków w Krakowie
boks.gif

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSSIP_220.jpg
agh_pl_220_300.jpg
boks_220.gif
WSE_220.gif
Ignatianum_220_uzupelniajacy_2019.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura samochód elektrektryczny
miniatura
miniatura WSZOP
 
Polityka Prywatności