Przejdź do: newsy Kraków
2019-09-27 20:00

Peja/Slums Attack 27/09/19 Kraków

Peja%2FSlums Attack 27%2F09%2F19 Kraków
kategoria: koncerty

Miejsce: Kwadrat
Kraków, Stanisława Skarżyńskiego 1

Kup bilet

Cena biletu Standard: 30 PLN

Peja, Bronx7


Kolejny koncert z okazji wydania płyty 25_godzin

PEJA SLUMS ATTACK (PL, RPS Enterteyment) - rap, hip-hop

???? https://www.facebook.com/PejaSlumsAttack/
???? http://pejaslumsattack.pl/

Cytując opiniotwórczy magazyn muzyczny Klan: ”Peja jest jedną z najważniejszych postaci polskiej sceny hip hopowej. Ma uznanie słuchaczy o czym świadczy ilość ludzi pojawiająca się na jego koncertach oraz liczba sprzedanych płyt. Ma szacunek twórców sceny czego dowodzą liczne przyjazne mu wypowiedzi i współpraca z najlepszymi rapperami. Dziś wydaje się to jasne i tylko szaleniec albo ignorant mógłby to podważyć” 
Zagrał na jednej scenie razem z Ice T, Body Count i Public Enemy. Nagrywał z ikonami ze Stanów takimi jak: AZ, Jeru the Damaja, Masta Ace , ONYX i Edo G. Laureat nagrody Fryderyka, nominowany do European MTV Awards w kategorii Najlepszy Polski Wykonawca, zdobywca 7 platynowych i 6 złotych płyt – sprzedał łącznie ponad pół miliona egzemplarzy albumów. Artysta zagrał również blisko 200 koncertów za granicą w takich krajach jak: Litwa, Czechy, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Włochy, Grecja, Holandia, Belgia, Anglia, Irlandia, Szkocja, Walia, Norwegia, Szwecja, Dania, Islandia, Stany Zjednoczone i Kanada.

14/12/18 Peja wydał długo oczekiwany album 25_godzin, do którego zaprosił legendarnego producenta z Wrocławia - Magierę (White House Records) a także mnóstwo znamienitych gości.

Support: Bronx7
https://www.facebook.com/bronxkrk/


data ostatniej modyfikacji: 2019-07-29 23:15:02
Komentarze
 
Polityka Prywatności