Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Kraków
2018-12-15 14:00

POLSKIE ONE DIRECTION W BONARCE

W związku z wydaniem nowej płyty 15 grudnia o godz. 14:00 na placu z fontanną w Bonarce odbędzie się spotkanie z zespołem 4Dreamers. Będzie to idealna okazja, żeby zrobić sobie wspólne zdjęcie z muzykami i zdobyć ich autografy.

4Dreamers to polski boysband złożony z 4 uczestników pierwszej edycji programu „The Voice Kids”: Mateusza Gędka, Tomka Greogrczyka, Kuby Szmajkowskiego i Maksa Więckowskiego. Początki tej grupy mocno przypominają historię brytyjskiego zespołu One Direction, który po programie „X Factor” osiągnął niewyobrażalny sukces i stał się jednym z najpopularniejszych boysbandów w dziejach muzyki rozrywkowej.

W związku z sukcesem pierwszego krążka boysbandu pojawiła się jego reedycja „4Dreamers (Reedycja)”. Na nowej płycie oprócz największych hitów zespołu takich, jak: „Sekret”, „Drugi raz”, „Melo-dramat”, znajdują się covery – „Zawsze tam gdzie Ty” Lady Pank oraz „As long as you love me” z repertuaru Backstreet Boys. Jej największą atrakcją są jednak dwa nowe single - „Pierwszy raz” i „InstaGirl”.

Do reedycji płyty jest dołączony specjalnie przygotowany sekretnik dla fanów zespołu. Znajdują się w nim wcześniej niepublikowane zdjęcia Tomka, Kuby, Maksa oraz Mateusza oraz liczne zwierzenia wokalistów. W sekretniku przygotowano ponadto miejsce na plan zajęć oraz zapisywanie własnych tajemnic i sekretów.


data ostatniej modyfikacji: 2018-12-14 14:06:48
Komentarze
Karate w Krakowie dla studentów


Nauka języków w Krakowie
boks.gif

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
agh_pl_220_300.jpg
Akademia-Ignatianum-w-Krakowie_220_1.jpg
WSE_220.gif
boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności