Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Kraków
2018-03-20

Zbieramy na premierę nowych Myszy

Teatr Barakah logo

Zbieramy na premierę nowych Myszy, tak to można napisać w skrócie, a szerzej, to, wykorzystując internetowe możliwości portalu wspieramykulture.pl, chcemy zebrać 5 tys. złotych, aby móc zrealizować 10 odcinek Nocy Waniiowych Myszy pt. "Elementarz polskiego patrioty" na możliwie wysokim poziomie, który, jak wiadomo, wymaga nakładu, nie tylko potu na scenie.

TEATR BARAKAH
W 2017 roku w Teatrze BARAKAH odbyło się 260 wydarzeń kulturalnych, co stanowi ilościowy fenomen na mapie kulturalnej Polski. Dowodem sprawnej działalności Teatru Barakah jest przyznanie nam przez kilkadziesiąt tysięcy internautów miana "Best Place" w Krakowie za rok 2016 w plebiscycie jednego z portali internetowych. (Czytaj więcej: http://teatrbarakah.com/barakah-wp/o-teatrze/)

NOCE WANILIOWYCH MYSZY
to projekt cyklicznych spektakli z elementami kabaretu i musicalu, który komentuje codzienną, zastaną rzeczywistość polityczną, kulturową i obyczajową. Do tej pory w ramach projektu zostało wyprodukowanych 9 odcinków, które za pomocą swojej humorystycznej formuły poruszają tematykę problemów polskiej i krakowskiej społeczności. We wszystkich odcinkach grają profesjonalni aktorzy znani z innych krakowskich teatrów, a od 6 odcinka muzykę komponuje Renata Przemyk. Noce Waniliowych Myszy odpowiadają na potrzebę wyjścia poza ramy tradycyjnego, instytucjonalnego spektaklu teatralnego, które widać u wielu współczesnych twórców i publiczności teatralnej
Przeczytaj o poprzednich odcinkach: http://teatrbarakah.com/barakah-wp/events/venues/noce-waniliowych-myszy/.

ELEMENTARZ POLSKIEGO PATRIOTY
Przedstawimy Wam 10. przykazań prawdziwego patrioty, zrobimy to oczywiście w naszym stylu - z komediowym zacięciem, fabularnym rozmachem i pełną energii muzyką na żywo, czytaj więcej: http://teatrbarakah.com/barakah-wp/events/event/10-elementarz-polskiego-patrioty/

CZEGO OCZEKUJEMY?
Chcemy zebrać 5 tys złotych, aby móc zrealizować 10 odcinek na wysokim, artystycznym poziomie. W każdym odcinku zobaczyć możemy około 10 aktorów oraz 4 muzyków grających na żywo. Każda z postaci ma wyraziste, specjalnie przygotowane stroje. W scenografii wykorzystywane są nie tylko tradycyjne rekwizyty, ale również multimedia, w celu podniesienia atrakcyjność odbioru spektaklu. Bilety są w cenie 50 zł (normalne), 30 zł (ulgowe), nie chcielibyśmy podnosić cen, dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia w realizacji kolejnego odcinka.


data ostatniej modyfikacji: 2018-02-22 11:33:39
Komentarze
Karate w Krakowie dla studentów


Nauka języków w Krakowie
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
agh_pl_220_300.jpg
Przeglad_uczelni_220.jpg
misjaUJ_220_Cezary.jpg
WSE_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy - 5
 
Polityka Prywatności