www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Kraków
2017-10-13 23:00

HYPE pres. PlanBe "Insomnia"

HYPE pres. PlanBe "Insomnia"
kategoria: koncerty

Miejsce: Prozak 2.0
Kraków, pl. Dominikański 6

Kup bilet

Cena biletu Standard: 20 PLN

HYPE
PlanBe

bramy: 22:30, koncert: 23:00

HYPE oraz Prozak 2.0 po raz pierwszy w tym sezonie łączą siły - nic więcej nie trzeba dodawać. Ok trzeba, PlanBe wpada do nas ze swoim premierowym materiałem z płyty 'Insomnia', więc szykujcie się na pełen koncert promocyjny plus single z poprzednich lat.

Jazda bez trzymanki, stacja pierwsza.

INFO:
Koncert odbywa się na poziomie -2, otwarcie klubu o 22:30. Wejście na koncert tylko z opaskami. Before & After: HYPE Family.

BILETY:
I pula (100 sztuk) 20 PLN
II pula (100 sztuk) 30 PLN
Pojedyncze sztuki do kupienia na bramce w dniu koncertu oraz do wygrania na stronach Prozaka oraz HYPE.

---------
PlanBe rocznik dziewięć sześć - młody nieoszlifowany diament do korony QueQuality, urodzony w Tomaszowie Lubelskim a dziś działający na scenie krakowskiej. Nie może być przypadkiem, gdy nastoletni MC nagrywa pełen album z jednym z najbardziej rozchwytywanych i uniwersalnych producentów w Polsce. I nie jest. Nagrana z Lankiem "Fantasmagoria" ukazała ogromny potencjał młodego MC, z jednej strony serwując porcję bangerów pełnych chwytliwych melodii, spiętrzonych rymów i elastycznej nawijki, a z drugiej - odsłaniając nam normalnego gościa, który bez przyjmowania niepotrzebnej pozy opowiada o swojej codzienności.
Wachlarz inspiracji PlanaBe jest szeroki, ale w głównej mierze skupia się na brzmieniu Nowego Toronto, które przy swoich nietypowych podziałach rytmicznych zarazem wymusza kombinowanie z flow, jak daje spore pole do popisu do płynnego przechodzenia między rapem z pazurem a slowjamowym podśpiewywaniem. Do Prozaka na swój długo wyczekiwany koncert wpada juz z debiutanckim LP "Insomnia".


data ostatniej modyfikacji: 2017-10-04 13:15:01
Komentarze

Nauka języków w twoim mieście
Instytut_Austriacki_220.jpg

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
WSE_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Inauguracja-roku-akademickiego-2016-2017- 08
miniatura
miniatura
Karate w Krakowie dla studentów