www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Kraków
2017-10-22 22:00

X Festiwal Buddyjski „Przestrzeń Umysłu” w Krakowie

Festiwal będzie wspaniałą okazją dla studentów, krakowian i nie tylko aby bliżej poznać unikatową kulturę buddyjską w przyjemny i niepozbawiony poczucia humoru sposób.

Od 9 do 22 października zapraszamy na dziesiątą już edycję naszego festiwalu „Przestrzeń Umysłu”. W programie znajdą się prezentacje multimedialne i wykłady nauczycieli Buddyzmu Diamentowej Drogi, którzy w przystępny i niepozbawiony humoru sposób opowiedzą o naukach Buddy i ich praktykowaniu tu i teraz. Wśród poruszanych tematów obok medytacji nie zabraknie też rozważań o buddyjskim rozumieniu szczęścia, pracy z przeszkadzającymi emocjami oraz partnerstwie. Wykładów będzie można posłuchać w klimatycznej kawiarni Pauza In Garden na ulicy Rajskiej 12, natomiast w Piwnicy Pod Baranami, w ramach spotkań Klubu Podróżników „Śródziemie”, coś dla amatorów ilustrowanych slajdami opowieści z buddyjskich wypraw w odległe zakątki naszego globu.Festiwal jest również dobrą okazją do odwiedzenia krakowskiego ośrodka medytacyjnego na ulicy Stattlera 5, gdzie oprócz wykładów odbędą się także warsztaty medytacyjne.
Więcej informacji o festiwalu na stronie: www.krakow.buddyzm.pl/festiwalO Fundacji Stupa House: www.fsh.pl; www.buddyzm.pl  

dodane przez dominikcison


data ostatniej modyfikacji: 2017-09-25 18:37:39
Komentarze

Nauka języków w twoim mieście
Instytut_Austriacki_220.jpg

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
WSE_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura https://jesion.studentnews.eu/img/uczelnie/a602/g/p3862.jpg
miniatura
Karate w Krakowie dla studentów