www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Kraków
2017-10-28

Lady Pank wystąpi w Krakowie

kategoria: koncerty

Kraków – 28.10.2017 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1, otwarcie bram 18:00 start 19:00, bilety przedsprzedaż 70zł w dniu koncertu 80zł

NAJBARDZIEJ LEGENDARNY POLSKI ZESPÓŁ ROCKOWY OBCHODZI W TYM ROKU JUBILEUSZ 35-LECIA! ZAŁOŻONY W 1981 ROKU PRZEZ JANA BORYSEWICZA, JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ CENIONYCH POLSKICH KOMPOZYTORÓW I GITARZYSTÓW. WRAZ Z WOKALISTĄ JANUSZEM PANASEWICZEM STANOWIĄ TRZON GRUPY, KTÓRA JUŻ OD 35 LAT KRÓLUJE NA POLSKIEJ SCENIE MUZYCZNEJ.

PRZEBOJE: "MNIEJ NIŻ ZERO", "KRYZYSOWA NARZECZONA", "TAŃCZ GŁUPIA, TAŃCZ", "MAŁA LADY PUNK", "ZAMKI NA PIASKU", "ZAWSZE TAM, GDZIE TY", "SZTUKA LATANIA", "FABRYKA MAŁP", "WCIĄŻ BARDZIEJ OBCY", "VADEMECUM SKAUTA", "ZOSTAWCIE TITANICA", "MARCHEWKOWE POLE", "TACY SAMI", "NA CO KOMU DZIŚ", "7-ME NIEBO NIENAWIŚCI", "MŁODE ORŁY", "STRACH SIĘ BAĆ" CZY "STACJA WARSZAWA" NA STAŁE WESZŁY DO KANONU POLSKIEJ MUZYKI ROZRYWKOWEJ I WYCHOWAŁY JUŻ KILKA POKOLEŃ SŁUCHACZY".

PODCZAS 35-LETNIEJ DZIAŁALNOŚCI ZESPÓŁ WYDAŁ PONAD 20 PŁYT, KTÓRE POBIŁY WSZELKIE REKORDY SPRZEDAŻY CZYNIĄC LADY PANK NAJBARDZIEJ UTYTUŁOWANYM ZESPOŁEM ROCKOWYM W POLSCE. W KWIETNIU 2016 ROKU UKAZAŁ SIĘ PREMIEROWY ALBUM PT. "MIŁOŚĆ I WŁADZA", KTÓRY PROMUJE SINGIEL I TELEDYSK "MIŁOŚĆ" Z UDZIAŁEM ZNANEJ AKTORKI OLGI BOŁĄDŹ.

LADY PANK JEST PIERWSZYM POLSKIM ZESPOŁEM, KTÓRY POSIADA WŁASNE OFICJALNE INTERNETOWE RADIO "RMF LADY PANK" DOSTĘPNE W SERWISIE INTERNETOWYM RMFon.pl.

Z OKAZJI 35-LECIA ODBYWA SIĘ JUBILEUSZOWA TRASA KONCERTOWA, PODCZAS KTÓREJ ZESPÓŁ ODWIEDZI W SUMIE BLISKO 100 MIAST. KONCERTY LADY PANK TO PRAWIE DWUGODZINNA LAWINA PRZEBOJÓW, EKSPLOZJA ENERGII, NIEPOWTARZALNE BRZMIENIE GITARY JANA BORYSEWICZA I CHARYZMATYCZNY WOKAL PANASEWICZA.

KAŻDY KONCERT PLENEROWY UŚWIETNIAJĄ WIZUALIZACJE ORAZ HISTORYCZNE FILMY I TELEDYSKI ZESPOŁU WYŚWIETLANE NA EKRANIE LEDOWYM.

BILETY KOLEKCJONERSKIE:

Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Loch Ness Pub, ul. Warszawska 15

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Kup bilet nie wychodząc z domu Ticketpro.


data ostatniej modyfikacji: 2017-09-04 15:29:01
Komentarze

Nauka języków w twoim mieście
Instytut_Austriacki_220.jpg

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
WSE_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Inauguracja-roku-akademickiego-2016-2017- 08
miniatura
miniatura
Karate w Krakowie dla studentów