Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Kraków
2018-10-12

Spektakl „Wkrótce nadejdzie ten czas” w Teatrze Barakah

12 października Teatr Barakah zaprasza na kolejną premierę, tym razem będzie to Wkrótce nadejdzie ten czas Line Knutzon w reżyserii Pawła Partyki.

"Wkrótce nadejdzie ten czas" Line Knutzon, jest surrealistyczną absurdalną komedią-dreszczowcem, historią o powierzchownym życiu współczesnego małżeństwa, powielanych trywialnościach, stereotypowych kłótniach, niezrealizowanych marzeniach, zaniedbanej miłości i utracie poczucia upływającego czasu.

Trzydziestopięcioletnia Rebekka umie tylko to, czego nie umie jej mąż Hilbert. Dlatego otrzymuje od Hilberta, który umie wszystko, prezent urodzinowy w postaci bardzo efektywnej pomocy domowej, dynamicznej dziewicy, Ody.

Hilbert nie lubi ani żony, Rebekki, której podstawowym zajęciem jest obsesyjne robienie na drutach ocieplacza jajek, ani jej byłego męża, dobrodusznego wędkarza Johna, który gorąco kocha "wieczną tułaczkę" - Ingrid. Dlatego Hilbert uprawia seks z ukochaną Johna, a nie z własną żoną.


Cała piątka zaczyna rozumieć, że jest na bakier z poczuciem upływu czasu, kiedy dziecko Hilberta i Rebekki, które wyszło z domu mając pięć lat, staje nagle w drzwiach z podarunkiem i kwiatami, jako 55 latek, żeby świętować osiemdziesiąte piąte urodziny mamy.

Linki:

Autor: Line Knutzon, tłumaczenie: Paweł Partyka

Reżyseria: Paweł Partyka

Scenografia, kostiumy, muzyka, efekty dźwiękowe i światło: Paweł Partyka

Obsada: Małgorzata Brożonowicz, Kamila Klimczak, Aleksandra Konior, Kinga Kowalska, Szymon Grzybek, Bartłomiej Kwiatkowski

Data premiery: 10 XII 2016

Czas trwania:

Wstęp: 30 zł [normalne] / 20 zł [ulgowe] [zakup: pn.-pt. w godz. 10:00-17:00 i na godz. przed każdym wydarzeniem w kasie Teatru Barakah przy Paulińskiej 28, przelewem - informacje na www.teatrbarakah.com, przed spektaklem, jeśli są jeszcze wolne miejsca / rezerwacja: rezerwacje@teatrbarakah.com, 12 397 80 47]


data ostatniej modyfikacji: 2018-09-12 09:36:05
Komentarze
Karate w Krakowie dla studentów


Nauka języków w Krakowie
boks.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSSIP_220.jpg
boks_220.gif
WSE_220.gif
Akademia-Ignatianum-w-Krakowie_220_1.jpg
agh_pl_220_300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Event - Poczuj Chiny
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności