Kraków - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Kraków
2014-05-20

Akcja krwiodawstwa „Oddaj krew - uratuj życie" w WSE

Krwiodawstwo - plakat

W dniu 20 maja br., w godz. 10:00 - 14:00 z inicjatywy Samorządu Studenckiego WSE odbędzie się akcja krwiodawstwa pod hasłem: „Oddaj krew – uratuj życie". Specjalny punkt umiejscowiony będzie w auli Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. J. Tischnera, przy ul. Westerplatte 11.

Każda osoba oddająca krew otrzyma słodkości od Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, które jest partnerem akcji oraz kupony zniżkowe od Samorządu Studenckiego WSE m.in. na ściankę wspinaczkową, bilard, kręgle, gokarty lub paintball (Forteca, Renisport, Pink Bowling&Club, Elikart M lub Paintball Center). Dodatkowo każdy krwiodawca otrzymuje w tym dniu zwolnienie z pracy bądź zajęć na uczelni lub w szkole.

Jak oddać krew?

Każdy, kto zgłasza się do oddania krwi powinien być zdrowy, wypoczęty, wyspany oraz po spożyciu lekkostrawnego i niskokalorycznego posiłku i wypiciu około 1,5 litra płynów w ciągu 24 godzin przed oddaniem krwi.

Zgłaszający się do oddania krwi powinien posiadać przy sobie dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i numer PESEL: dowód osobisty, legitymację studencką, paszport, prawo jazdy, dawca wielokrotny - również legitymację Honorowego Dawcy Krwi.

Więcej informacji dla zainteresowanych na stronie www.rckik.krakow.pl oraz pod adresem e-mail: samorzad@wse.krakow.pl

Serdecznie zapraszamy!


data ostatniej modyfikacji: 2014-05-16 13:55:51
Komentarze
Karate w Krakowie dla studentów


Nauka języków w twoim mieście
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
misjaUJ_220_Cezary.jpg
Akademia_Ignatianum_w_Krakowie_220.gif
WSE_220.gif
agh_pl_220_300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności