1 marca 2014 (sobota), godz. 21:00
(Archiwum)

NajemnicY - koncert @ Mile Stone Jazz Club

NajemnicY to formacja stworzona przez krakowskich muzyków których głównym celem jest propagowanie muzyki bluesowej i rockowej.

Rafał Gość Zalas - utalentowany charyzmatyczny wokalista grający z zespołami Goście Goście ,Czerwoni jak Cegła , Blues Drive. Współtwórca znakomitego duetu Zalas&Tokarczyk Duo. Od osiemnastu lat na krakowskiej scenie muzycznej . Współpracował z takimi muzykami jak Grzesiek Schneider (Dżem, Gienek Loska Band), Grzesiek Gryboś (Soul Finger), oraz z Robertem Pieculewiczem w formacji Moonwalker.

Michał Magister Racułt - znakomity gitarzysta współpracujący z Patrycją Markowską jak równiez z licznymi formacjami krakowskiej sceny muzycznej (Freshback,  Rock&Walk).

Marcin 'Wowson' Wowk - gitarzysta poruszający się głównie w nurcie bluesowym i rockowym. Współzałożyciel zespołu Blues Drive, autor tekstów i kompozytor - między innymi takich utworów jak Bluesman, Późna kolacja.
Jurek Walasek - perkusista, z wykształcenia politolog, z zamiłowania muzyk. Pierwszy instrument- na szczęście nie jedyny- to akordeon. Perkusista zespołu KGB Krakowska Grupa Bluesowa, z którym nagrał dwie płyty studyjne i wygrał Rawa Blues Festiwal w roku 2007. Współpracował z zespołami Preizol Band i Blues Drive. Uczestnik festiwali bluesowych w Koninie, Rybniku i Puławach, na co dzień koncertuje w krakowskich klubach muzycznych.
START 21:00
Wstęp wolny!
Mile Stone Jazz Club
ul. Nadwiślańska 6, Kraków (budynek Qubus Hotel)

dodane przez milestone


ostatnia aktualizacja: 2014-02-25
« powrót
Komentarze
Polityka Prywatności