31 października 2013 (czwartek), godz. 23:55
(Archiwum)

Koniec języka za przewodnika - otwarcie empik school Kraków

Znajdź nową lokalizację empik school w Krakowie! Z końcem sierpnia 2013 z Rynku Głównego zniknął Empik kultowe miejsce na kulturalnej mapie Krakowa. W kamienicy Bidermanowskiej funkcjonowały: salon prasowy, księgarnia, sklep muzyczny oraz szkoła językowa empik school.

Z końcem sierpnia 2013 z Rynku Głównego zniknął Empik – kultowe miejsce na kulturalnej mapie Krakowa. W kamienicy Bidermanowskiej funkcjonowały: salon prasowy, księgarnia, sklep muzyczny oraz szkoła językowa empik school.



Wcale nie zniknęliśmy! Po prostu trzeba nas szukać trochę bardziej na północny-zachód!”
- śmieje się Barbara Czaja – Dyrektor empik school w Krakowskie.
Od września szkoła językowa rozpoczęła swą działalność w nowych pomieszczeniach w kamienicy przy ulicy Karmelickiej 50.


„Nowy rok szkolny – nowa lokalizacja - nowe możliwości! Ruszamy z impetem! Niedawno zdobyliśmy pierwsze miejsce w rankingu szkół językowych w Polsce
*– taki tytuł zobowiązuje
i motywuje do dalszego rozwoju.” - podsumowuje Barbara Czaja.

Dlatego poszerzamy ofertę naszych kursów o nowe języki: czeski, japoński i arabski” - dodaje.



Empik school w Krakowie istnieje od ponad 10 lat. Początkowo szkoła miała swą siedzibę przy ulicy Floriańskiej, później została przeniesiona na Rynek Główny. Dotychczas co roku uczęszczało do niej około 1500 osób, dzięki zmianie lokalizacji i nowej ofercie kursów - czeskiego, japońskiego i arabskiego - liczba ta wzrośnie prawdopodobnie o 20%.

*ranking Book of List

dodane przez niedzielski


ostatnia aktualizacja: 2013-09-27
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Krakowie i okolicy
23 marca 2026 (poniedziałek), godz. 09:00
Chłopcy z Placu Broni
23 marca 2026 (poniedziałek), godz. 11:00
Chłopcy z Placu Broni
23 marca 2026 (poniedziałek), godz. 13:13
Urodzinowy Dzień Otwarty
23 marca 2026 (poniedziałek), godz. 18:00
Grand Piano Trio Chopin & Friends By Candle Glow
23 marca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Queen Classic Concert By Candle Glow
23 marca 2026 (poniedziałek), godz. 20:30
Chopin Concert By Candle Glow
24 marca 2026 (wtorek), godz. 09:00
Chłopcy z Placu Broni
24 marca 2026 (wtorek), godz. 09:00
Dziwny przypadek psa nocną porą
24 marca 2026 (wtorek), godz. 11:00
Chłopcy z Placu Broni
24 marca 2026 (wtorek), godz. 13:00
Chłopcy z Placu Broni
Polityka Prywatności