
HEART ATTACK - premierowy koncert z okazji wydania płyty "FOCUS" już 6 kwietnia!
Pochodzący z Krakowa, hard’n’rollowy HEART ATTACK, już 6 kwietnia wyda swój drugi studyjny album zatytułowany “Focus”. Z tej okazji muzycy wystąpią na specjalnym ‘release party’ w krakowskim klubie Rotunda. Na koncercie obok gwiazdy wieczoru zobaczymy też warszawską NEURONIĘ, śląski GOOD GIRL MAGGIE oraz pochodzący z Biłgoraja SHAME YOURSELF
Koncert poprowadzi Adam Grzanka, aktor kabaretowy, konferansjer, satyryk, kompozytor, tekściarz – człowiek orkiestra.6 kwietnia (wtorek)
KRAKÓW
CK Rotunda, ul. Oleandry 1
www.facebook.com/events/
HEART ATTACK
NEURONIA
SHAME YOURSELF
GOOD GIRL MAGGIE
Start: 19:00
Bilety 15 zł przedsprzedaż, 20 zł w dniu koncertu
www.facebook.com/
www.facebook.com/Neuronia
www.facebook.com/ShameYourself
www.facebook.com/
Materiał na nową płytę HEART ATTACK zatytułowaną “Focus” został nagrany w kilkanaście tygodni pod okiem Michała “Magic Mike’a” Pijochy w RedShift Studio. Miksem i masteringiem zajął się Kovy, współodpowiedzialny za pierwszą płytę.
Na “Focus” trafiło 9 nowych autorskich utworów Heart Attack. Gościnnie w jednym utworze wystąpił Grzegorz “Grysik” Bryła z Virgin Snatch.
Tak prezentuje się tracklista albumu:
1. Focus
2. Czas nowego życia
3. W mojej głowie
4. Klepsydra
5. Jestem wszystkim!
6. Tu i teraz
7. Ciemna strona
8. Ruchy ziemi
9. Przepowiednia półcienia
Tak wydanie nowej płyty komentuje Paweł “Hevi” Szostak, perkusista zespołu: ,,Jesteśmy dojrzalsi, i bardziej doświadczeni, pchamy wózek z rock’n’rollem po naszemu. Mamy tu i szybkie thrashowe tempa jak i kilka prawie stonerowych numerów, a wszystko podlane tekstami w języku polskim''.