15 kwietnia 2011 (piątek), godz. 20:00
(Archiwum)

Nowa płyta BLACKFIELD i dwa koncerty w Polsce!

kategoria: koncerty

W kwietniu 2011 na dwa koncerty przyjedzie do Polski zespół BLACKFIELD założony przez Aviva Geffena i Stevena Wilsona (Porcupine Tree)! Muzycy wystąpią 14 kwietnia w warszawskiej Progresji, a dzień później w krakowskim klubie Studio.

Polskich fanów, którzy śledzą karierę tego projektu już od blisko dekady zelektryzuje fakt, że na koncertach promowane będą nie tylko dwa pierwsze albumy formacji, ale również nowy album "Blackfield III", którego premierę zaplanowano na 21 marca 2011!
 
15.04.2011  KRAKÓW  -  Klub "STUDIO"   godz. 20:00



 

ostatnia aktualizacja: 2010-12-09
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Krakowie i okolicy
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 11:00
Detektyw Pozytywka
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 13:30
Detektyw Pozytywka
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 17:00
Pokój
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 17:30
Koncert legend - Old Metropolitan Band
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 18:00
„Bez miłości ani rusz”
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 18:00
Grand Piano Trio Chopin & Friends By Candle Glow
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 18:00
Koriolan
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 18:00
Seks po krakosku
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 19:00
Czy ja muszę to pamiętać. HAMLET
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 19:00
Die Duch - performance taneczny
Polityka Prywatności