30 października 2010 (sobota)
(Archiwum)

Apteka - "25 lat na linii frontu" - Oświęcim

kategoria: koncerty

W październiku minie 25 lat od powstania Apteki - jednego z najbardziej zasłużonych i ekscytujących zespołów, które kiedykolwiek pojawiły się na naszej scenie.

Takie numery jak "Menda", "Diabły", "Chłopcy i dziewczyny", "Wiesz rozumiesz" czy "Gdynia nocą"  weszły na stałe do kanonu polskiej muzyki. Oprócz tych piosenek na albumie "25 lat na lini frontu" (premiera 02.10.2010) znajdziecie jeszcze 20 innych numerów. Ten dwupłytowy album, wydany przez Lou & Rocked Boys, jest "poświęcony a zarazem dedykowany wszystkim, którzy grali, grają oraz słuchają Apteki". Oprócz znanych już klasyków Apteki, są również 3 nowe kompozycje, remix w produkcji Igora Pudło, oraz teledysk zrealizowany z materiałów archiwalnych przez Łukasza Tunikowskiego i Grupę 13.

Równocześnie, z okazji jubileuszu odbędzie się trzymiesięczna trasę koncertową, która startuje już 30 września we Wrocławiu:

30.10 - Oświęcim, Delirium


ostatnia aktualizacja: 2010-09-28
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Krakowie i okolicy
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 17:00
Pokój
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 17:30
Koncert legend - Old Metropolitan Band
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 18:00
„Bez miłości ani rusz”
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 18:00
Grand Piano Trio Chopin & Friends By Candle Glow
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 18:00
Koriolan
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 18:00
Seks po krakosku
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 19:00
Czy ja muszę to pamiętać. HAMLET
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 19:00
Die Duch - performance taneczny
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 19:00
Queen Classic Concert By Candle Glow
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 19:00
Wstyd
Polityka Prywatności