24 września 2010 (piątek)
(Archiwum)

"Młodzi = przedsiębiorczy?" - wystawa pokonkursowa

Do 24 września w Muzeum Historii Fotografii w Krakowie prezentowane będą najciekawsze fotoreportaże zgłoszone do konkursu MŁODZI = PRZEDSIĘBIORCZY?, organizowanego przez CITTRU oraz Wszechnicę UJ.

Autorzy prezentowanych fotoreportaży, przedstawiając różne oblicza biznesowej aktywności młodych, zgodnie dowodzą jej wszechobecności. W swoich fotograficznych zapisach ukazują jednak szerokie spektrum zjawiska, odnosząc się do codziennych przejawów biznesowej zaradności bądź też do bardziej dyskusyjnych czy wręcz kontrowersyjnych aspektów przedsiębiorczości oraz jej braku.

Konkurs był jednym z wydarzeń organizowanych przez CITTRU i Wszechnicę UJ w ramach projektu "Szkoła Przedsiębiorczości UJ - Innowacje i biznes" - którego celem jest promocja i wspieranie przedsiębiorczości wśród młodych. Wszystkich zainteresowanych zarówno tematyką jak i formą jej prezentacji serdecznie zapraszamy do Muzeum Historii Fotografii w Krakowie, ul. Józefitów 16.


ostatnia aktualizacja: 2010-09-09
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Krakowie i okolicy
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 11:00
Karolcia. Historia o niebieskim koraliku
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 11:00
Klaun Feliks - Magia czy iluzja
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 11:00
Witrażowanki Stasia Wyspiańskiego
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 12:00
Pan Twardowski
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 13:00
Karolcia. Historia o niebieskim koraliku
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 13:30
Witrażowanki Stasia Wyspiańskiego
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 15:00
Klaun Feliks - Klaun w balonie
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 15:00
Pan Tadeusz
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 17:00
NICK CAVE. Ballady kochanków i morderców
Polityka Prywatności