23 października 2007 (wtorek), godz. 19:00
(Archiwum)

Slajdowisko

Zaczął się nowy rok akademicki, a razem z nim i ponownie rusza cykl spotkań z podróżnikami organizowanych przez Turystyczne Koło Naukowe Wagabunda.

Tym razem zaczynamy od Ameryki Południowej, a dokładniej od Peru i Boliwi. A o tych krajach opowie nam Paweł Kamiński , student informatyki i ekonometrii. Jego podróż trwała 3 miesiące, podczas których odwiedził wiele niesamowitych miejsc.

 

Pokaz zdjęć odbędzie się 23.10.2007 (wtorek) o godzinie 19:00 w paw. Sportowym w sali 9 (UE Kraków, ul. Rakowicka 27)

 

Wstęp wolny!!!

Serdecznie zapraszamy


ostatnia aktualizacja: 2007-10-22
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Krakowie i okolicy
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 17:00
Vivaldi: The Four Seasons – Immersive Live Concert
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 18:00
Grand Piano Trio Chopin & Friends By Candle Glow
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Koriolan
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Ławeczka
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Pokój
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Queen Classic Concert By Candle Glow
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
SPÓŁDZIELNIA MUZYCZNA: INTERAKCJE // PLAYGROUND
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:30
MADELINE GOLDSTEIN | KRAKÓW
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 20:30
Chopin Concert By Candle Glow
Polityka Prywatności